літні W195 H60 R15

обрані параметри:
W: 195 H: 60 R: 15 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

195

Висота

60

15

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 14 з ціною від 1542 ₴ до 2583 ₴
Сортувати:

Необхідність купити літні шини періодично виникає у кожного водія. Серед великого різноманіття моделей буває складно вибрати ту, яка максимально відповідатиме Вашим вимогам. Але, на який покришці Ви не зупините свій вибір, не забувайте, що Вам необхідно купити шину в потрібному Вам розмірі.


Про що розповідає розмір автошини


На кожній літній покришці вказується її розмір. Наприклад, в типорозмірі 195/60R15 «зашифровані» 3 самих основних параметри гуми на літо:

  • Ширина протектора – 195 мм

  • Висота профілю - 60% від ширини

  • Посадковий діаметр - 15 дюймів

Буква Р, що знаходиться всередині типорозміру 195 60 Р15, вказує, що дана покришка має радіальну будову. Для того, щоб млжна купити безпечні та надійні автошини для літа в розмірі 195/60Р15, розробники підібрали необхідні інгредієнти для компаунда, куди включили натуральний і синтетичний каучук, масла, силіку. Створена кожним виробником унікальна формула дозволяє поліпшити певні експлуатаційні характеристики, в тому числі гальмування, витрату палива, зносостійкість.

Досвідчені водії звертають увагу при виборі шини 195 60 R15 не тільки на ім'я виробника, а й на малюнок протектора. Він розповість про поведінку шини на сухій і мокрій дорозі. Залежно від кількості і глибини водовідвідних каналів можна судити про надійність покришки в дощову погоду. Чим більше негативний профіль протектора, тим ефективніше здійснюється водовідведення.


Переваги покупки літніх шин на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua дарує всім водіям можливість самостійно, в будь-який зручний для Вас час замовити і купити автомобільні шини на літо від відомих виробників. На нашому сайті Ви знайдете:

  • Великий вибір моделей

  • Доступні ціни

  • 3-річна гарантія на шини на заводський брак

  • Доставка по всій території України

  • Оплата готівкою або банківською картою

Ваші шини приїдуть до Миколаєва, Херсон, Запоріжжя, Дніпро, Київ, Харків, Одесу та інші міста України протягом 3-х робочих днів.

Юридичним особам надаємо повний пакет документів.