літні W225 H65 R17

обрані параметри:
W: 225 H: 65 R: 17 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

225

Висота

65

17

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 18 з ціною від 3042 ₴ до 6135 ₴
Сортувати:

Купівля літніх шин в більшості випадків відбувається перед новим сезоном. Прийшовши до висновку, що наявні покришки прийшли в непридатність і більше вже не зможуть гарантувати безпеку на дорозі, водії починають доглядати собі нову гуму на літо.

У ряді випадків, маючи позитивний досвід експлуатації тих автошин, які були встановлені на транспортний засіб, власник автомобіля купує вже знайому модель. У будь-якому випадку, їздили Ви на цих шинах або тільки придивляєтеся до моделі, обов'язково потрібно знати при виборі типорозмір гуми.


Особливості літніх покришок 225/65R17


Шини на літо в типорозмірі 225/65Р17 виготовляються всіма шинними виробниками. Серед іншого розробники відзначають підвищену жорсткість гуми, яка не дозволить «танути» їм на гарячому асфальті. Розгалужена дренажна система, з великою кількістю водовідвідних каналів допоможе швидко вивести воду з робочої зони, а краю прорізів зможуть здійснити ефективне зчеплення з мокрою дорогою.

Чим менше на протекторі буде прорізів, тим вище будуть тягово-зчіпні показники на сухій трасі за умови достатньої жорсткості гуми. Якщо Ви планує купити автомобільні шини в розмірі 225 65 R17, значить, Вам потрібна модель з наступними параметрами:

  • Ширина – 225 мм,

  • Висота профілю - 65% від ширини

  • Посадковий діаметр - 17 дюймів

Якщо Вам потрібна гума для позашляховика, а більшу кількість часу Ви плануєте їздити в умовах відсутності доріг, то вибирайте протектора з агресивним малюнком, з досить широкою міжблочною відстанню.


Переваги покупки шин на літо на Проколесо


В інтернет-магазині Prokoleso.ua ви знайдете літню гуму в розмірі 225 65 Р17 для будь-якого транспортного засобу. Якісна продукція від відомих виробників, великий вибір і доступні ціни відрізняють наш онлайн ресурс.

Купити шини в будь-який зручний для Вас час можливо з Prokoleso.ua, тому що ми:

  • Привеземо Вам в Миколаїв, Херсон, Дніпро, Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу та інші міста України протягом 3-х робочих днів

  • Віддамо в відділенні Нової Пошти або в точках видачі

  • Приймемо оплату готівкою або банківською картою

  • Приймаємо передоплату

  • Працюємо з юридичними особами, яким надаємо повний пакет документів