літні W155 H70 R13

обрані параметри:
W: 155 H: 70 R: 13 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

155

Висота

70

13

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 7 з ціною від 1035 ₴ до 1665 ₴
Сортувати:

Літні автомобільні шини в типорозмірі 155/70R13 призначені для невеликих легкових транспортних засобів. В інтернет-магазині Prokoleso.ua представлений широкий асортимент бюджетних і дорогих покришок. Замовити гуму можна онлайн всього за пару хвилин. Продукція відрізняється хорошим зчепленням, продуктивністю, міцністю і довговічністю.


Основні переваги автошин 155 70 R13 для літа


Зчипні властивості покришок тісно взаємопов'язані з їх зносостійкість, оскільки, чим більшою буде адгезія з поверхнею траси, тим вище ефективність гальмування і швидше деформується протектор. З цієї причини виробники автогуми 155/70Р13 досягли оптимального співвідношення цих характеристик, щоб збільшити їздовий ресурс і забезпечити безпечну їзду.

Для зниження ваги автошин застосовувалися міцні надлегкі інноваційні матеріали. На показник комфорту поїздки також впливає протекторна структура гуми 155 70 Р13. Для літнього дорожнього полотна в основному використовується спрямована симетрична будова.

Безшумність в салоні гарантується здатністю автомобільної шини поглинати вібраційні коливання і шуми. Купуйте на сайті покришки в типорозмірі 155/70R13 недорого в режимі онлайн. Дренажні канавки виконані в особливій конструкції, яка покращує властивості моделей. Автошини відрізняються керованістю, чіткістю і оперативністю реагування на рульові команди.

Вони стійкі на будь-якій швидкості і дорожньому полотні, а також забезпечують відмінну маневреність і входження в повороти. Представлена ​​на сайті авторезина 155/70R13 для літа виконана в таких розмірах: профільна ширина становить 155 мм, висота дорівнює 70% від показника ширини, діаметр посадкового отвору - 13 дюймів. Буква «R» означає радіальну будову шин.


Вигідні умови покупки літніх автошин 155/70Р13 в інтернет-магазині Prokoleso.ua


  • Широкий асортимент

  • Гарантія якості і надійності

  • Співпраця з юридичними особами

  • Розрахунок банківською картою або готівкою

  • Послуги від Нової пошти

  • Невисока вартість

  • Доставка по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запорожье, Миколаїв, Херсон та інші міста

Заходьте в каталог і замовляйте літні автомобільні шини в розмірі 155 70 Р13. Якщо виникнуть труднощі, тоді звертайтеся в нашу службу підтримки.