літні W275 H45 R21

обрані параметри:
W: 275 H: 45 R: 21 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

275

Висота

45

21

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 8 з ціною від 4755 ₴ до 11631 ₴
Сортувати:

Літня автомобільна покришка в типорозмірі 275/45R21 призначена для установки на спортивний та легковий потужний транспорт. Купити шини можна онлайн в інтернет-магазині Prokoleso.ua. Відрізняються бездоганними експлуатаційними та технічними характеристиками.


Особливості автогуми 275 45 R21


Багато автовласників вважають, що зимова шина підходить для літньої експлуатації. Однак, ця думка помилкова, оскільки високі температури деформують протектор. Його елементи швидко зношуються і плавляться. Тому не варто економити, а краще придбати відповідну гуму.

У складі компаунда літньої автошини 275/45Р21 знаходяться особливі компоненти, що підвищують її стійкість до стирання та спеки, механічному й абразивного впливу. Виготовляється покришка в таких розмірах: профільна ширина дорівнює 275 мм, висота становить 45% від ширини, діаметр посадкового отвору - 21 дюйм. Буква «R» означає радіальну будову шини 275 45 Р21.

Оптимальне розташування блоків гарантує відмінні зчіпні і тягові характеристики, курсову стійкість. Дренажна система автопокришок 275/45R21 забезпечує миттєве виведення з контактної зони води та бруду, що виключає виникнення аквапланування. Має у своєму розпорядженні велику кількість каналів та канавок.

Автомобільні шини, виконані в типорозмірі 275 45 R21, мають незначний опір коченню. Замовити гуму можна прямо зараз на сайті. Протекторна структура може бути симетричною або спрямованої. Моделі маневрені, чуйно реагують на рульові команди, відмінно входять в повороти навіть в сильну зливу.


Переваги онлайн покупки автошин 275/45Р21 в інтернет-магазині Prokoleso.ua


  • Великий вибір покришок

  • Гарантія якості і безпеки

  • Доступна ціна

  • Два способи оплати - банківською картою і готівкою

  • Працюємо з юридичними особами - відправимо на електронну пошту повний пакет документів і рахунок

  • Товар привезуть співробітники Нової пошти

  • Доставка в будь-яке місто України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон та інші

У нашому каталозі знаходиться величезний асортимент шинної продукції від кращих виробників. У нас Ви знайдете надійний товар за конкурентною вартості. Замовляйте автогуму в типорозмірі 275 45 Р21 для літа і гарантуємо, що вона прослужить не один сезон.