літні W265 H45 R21

обрані параметри:
W: 265 H: 45 R: 21 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

265

Висота

45

21

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 7 з ціною від 4854 ₴ до 13743 ₴
Сортувати:

Нові шини для теплої пори року більшість українських водіїв купують лише в кінці зими, коли стає зрозуміло, що минулорічні покришки вже не зможуть експлуатуватися далі. Прийняти рішення допомагає повний огляд шин, вимір залишкової глибини протектора та інше. Чи варто купувати таку саму модель - вирішувати Вам. Але не слід забувати, що за період експлуатації автошини, а це мінімально 2-3 роки виробники випустили нові літні покришки, забезпечивши їх інноваційними технологіями. Літні новинки мають поліпшені характеристики і будуть більш ефективними.


Особливості вибору літніх шин в розмірі 265/45R21


Якщо Ви прийняли рішення про покупку шин, то одним з важливих умов при підборі, буде знання точного типорозміру, в якому виробники шин вказують габарити покришки. Так, літні автошини в розмірі 265 45 Р21 мають такі параметри:

  • 265 - ширина шини в міліметрах

  • 45 - висота профілю у відсотках до ширини

  • 21 - посадковий діаметр в дюймах

Якщо розмір 265/45Р21 для Вашого транспортного засобу є заводським, то встановлювати нестандартні автомобільні шини не рекомендується, так як це може призвести до погіршення експлуатаційних характеристик. Серед них: зниження керованості, збільшення навантаження на трансмісію і підвіску, невідповідність фактичної швидкості показаннями спідометра та інші.

Підбирати шини для літа на сайті інтернет-магазину Проколесо рекомендуємо з використанням зручного фільтра. У ньому Ви можете вказати параметри, що входять в розмір 265 45 R21, а також інші дані. Наприклад, індекс швидкості і навантаження, торгову марку, ціновий діапазон. Не забудьте встановити сезонність «літо» і натиснути кнопку "Підібрати".

Ознайомтеся з моделями, які максимально підходять Вашим вимогам. Для цього на сайті в картці моделі Ви можете побачити фото кожної шини та опис до неї.


Переваги покупки літніх шин на Проколесо


В інтернет-магазині Prokoleso.ua Ви знайдете популярні літні моделі від відомих світових торгових марок в розмірі 265/45 R21. Кожна автомобільна шина виготовлена ​​з високоякісної сировини. Унікальний дизайн дозволяє отримати максимальний комфорт від водіння.

Prokoleso.ua – це:

  • Можливість цілодобового підбору шин онлайн

  • Гарантія тільки на заводський брак. Дійсна протягом 3 років від дати виробництва

  • Доставка автомобільних покришок в Дніпро, Одесу, Миколаїв, Київ, Харків, Херсон, Запоріжжя та інших міст України

  • Оплата при отриманні зручним способом (готівкові або банківські карти) або при оформленні замовлення на сайті (передоплата)

  • Повний пакет документів для юридичних осіб