літні W215 H55 R17

обрані параметри:
W: 215 H: 55 R: 17 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

215

Висота

55

17

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 30 з ціною від 2007 ₴ до 5799 ₴
Сортувати:

Шини для теплої пори року виробляються з урахуванням кліматичних особливостей того чи іншого регіону та стану дорожнього полотна. Покришки, які продаються в нашому інтернет-магазині, адаптовані під вітчизняні дороги. Для вибору моделі на літо Вам потрібно знати необхідний типорозмір.


Особливості літніх автошин в розмірі 215/55R17


Шини для автомобілів 215/55Р17 виробляються з якісних матеріалів. Жорсткість літньої гуми значно вище зимової. Це пов'язано з тим, що температура повітря з березня по жовтень може бути досить високою. Гаряче повітря і асфальт здатні «розтопити» гуму. Щоб цього не сталося, розробники шин додають спеціальні інгредієнти до складу компаунда.

Обираючи покришки для літа, слід пам'ятати всі основні параметри потрібної Вам гуми, серед яких:

  • Ширина – 215 мм

  • Висота профілю - 55% від ширини

  • Посадковий діаметр - 17 дюймів

На радіальну будову автошини вказує буква Р, розташована всередині 215 55 Р17. Познайомитися з технічними характеристиками кожної моделі допоможе її опис. Більш детальну картину, як будуть вести себе різні покришки в одних і тих самих умовах, дозволяють побачити тести та огляди, з якими Ви можете ознайомитися на сайті.

Високий ризик опору акваплануванню здатні забезпечити літні шини з широкими і глибокими водовідвідними канавками, розміщеними по всій площі протектора, включаючи плечові зони. Відмінне зчеплення на мокрих дорогах забезпечать автомобільні шини для літа з широкими ребрами, розташованими в центральній частині протектора.

Для позашляхових авто слід обирати гуму, яка має посилену боковину. Це дозволить вберегти її від різних механічних пошкоджень.


Переваги покупки літніх покришок на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua пропонує кращі моделі вітчизняних і зарубіжних шин для літа. Всі покришки сертифіковані і повністю відповідають міжнародним стандартам.

Prokoleso.ua – це:

  • Великий асортиментний ряд

  • Шини на будь-який гаманець

  • Купівля цілодобово онлайн

  • Швидка доставка в Запоріжжі, Київ, Одесу, Харків, Миколаїв, Дніпро, Херсон та інші міста України

  • Готівковий і безготівковий розрахунок при отриманні у відділенні Нової Пошти і в точках видачі

  • Передоплата

  • Повний пакет документів для юридичних осіб