літні W255 H50 R20

обрані параметри:
W: 255 H: 50 R: 20 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

255

Висота

50

20

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 11 з ціною від 3762 ₴ до 9423 ₴
Сортувати:

Напередодні літнього сезону багато водіїв планують придбати нові літні шини. У разі, коли торішня гума через велику міру зносу прийшла в непридатність, прийшов час її замінити. Хтось вирішує встановити таку ж модель, як і була, оскільки вона влаштовує автолюбителя своїми експлуатаційними характеристиками. А хтось хоче купити більш сучасну модель. У більшості випадків «сучасніша» позначає і більш якісна. За кілька років, шинники вдосконалили технології, змінили склад гумової суміші і створили покришки, що мають кращі якості.


Особливості підбору шин на літо в розмірі 255/50R20


Яку гуму вибрати? На це питання кожен власник транспортного засобу відповідає сам. Багато чого залежить від стилю водіння, умов експлуатації та іншого. Для кого-то кращої стане надійна і випробувана модель, а хтось вибере новинку, про яку чув. Але в будь-якому випадку обов'язково потрібно пам'ятати про необхідність купувати шини в потрібному розмірі 255/50Р20. Цифри позначають основні параметри автошини, в тому числі:

  • 255 - ширину в міліметрах

  • 50 - висоту профілю в% до ширини

  • 20 - посадковий діаметр в дюймах

Наступний момент при підборі автошин в розмірі 255 50 Р20, це можливість додаткового використання фільтра, вказавши в ньому потрібний Вам бренд, індекс навантаження і швидкості. Також Ви можете звузити пошук, встановивши додатково ціновий діапазон.


Переваги покупки літніх шин на Проколесо


Автомобільні покришки для літа в розмірі 255 50 R20 можна купити цілодобово в інтернет-магазині Prokoleso.ua. Тут ви знайдете популярні моделі від відомих світових виробників. Всі вироби сертифіковані і продаються з гарантією від виробника. Дія гарантії - 3 років з моменту виготовлення, гарантійний випадок - заводський брак.

Інтернет-магазин Prokoleso.ua - це місце, де можна:

  • Підібрати замовити і купити літні шини в будь-який зручний для Вас час за доступними цінами

  • Замовити доставку в Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одесу, Херсон та інші міста України. Товар до Вас привезе компанія-перевізник Нова Пошта протягом 3-х робочих днів з моменту оформлення замовлення

  • Самостійно вибрати час і спосіб оплати. Наприклад, при оформленні замовлення - передоплата, при отриманні шин - готівкові або банківська карта

  • Отримати повний пакет документів (для юридичних осіб)