літні W255 H55 R20

обрані параметри:
W: 255 H: 55 R: 20 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

255

Висота

55

20

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 6 з ціною від 3903 ₴ до 10662 ₴
Сортувати:

Безпека за кермом транспортного засобу - це не тільки питання до справності автомобіля, а ще й до якісних покришок, встановленим на авто. Саме якісні шини, із залишковою глибиною протектора більше 4 мм здатні забезпечити безпеку на сухих і вологих дорогах. Якщо Ви прийшли до висновку, що слід купувати нові шини на свій автомобіль, рекомендуємо здійснити підбір на сайті інтернет-магазину Проколесо.


Особливості підбору шин для літа в розмірі 255/55R20


На шинному ринку сьогодні представлені десятки торгових марок, і в кожній можна знайти достатню кількість моделей. Але ось як розібратися в цьому різноманітті. Адже з 50-80 типорозмірів Вам потрібно обрати тільки один, який вказаний в технічній документації на автомобіль і є заводським - 255/55Р20.

У ньому значаться певні параметри, які є габаритами автошини, такі як:

  • Ширина – 255 мм

  • Висота профілю - 55% від ширини

  • Посадковий діаметр - 20 дюймів

Тільки при виборі моделі саме в такому типорозмірі 255 55 Р20, автомобіль зможе максимально розкрити, закладений в нього потенціал. Використовуючи для підбору фільтр, Ви зможете внести в нього додаткові параметри, такі як індекс швидкості і навантаження, найменування бренду, ціновий діапазон, які допоможуть максимально звузити коло пошуку.


Переваги покупки літніх шин на Prokoleso.ua


Інтернет-магазин Проколесо пропонує всім власникам транспортних засобів купити літні шини в типорозмірі 255 55 R20. Кожна покришка, ввезена в Україну, має всі необхідні міжнародні сертифікати. На кожну автомобільну шину діє гарантія від виробника на заводський брак. Дійсна вона протягом 3 років з моменту її виготовлення.

Prokoleso.ua надає можливість:

  • Цілодобового доступу до сайту. Ви можете підбирати, замовляти і купувати шини в зручний для себе час онлайн

  • Доставки по всій території України. Транспортний перевізник Нова Пошта привезе літні покришки в Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одесу, Херсон та інші населені пункти протягом 3-х днів з моменту оформлення та підтвердження замовлення

  • Оплатити зручним для Вас способом при оформленні замовлення (передоплата) або при отриманні (банківські карти, гроші)

  • Для юридичних осіб отримати повний пакет документів, необхідних для фінансової звітності