літні W275 H45 R20

обрані параметри:
W: 275 H: 45 R: 20 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

275

Висота

45

20

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 11 з ціною від 4296 ₴ до 11823 ₴
Сортувати:

Нові шини купити до літнього сезону цілком реально з інтернет-магазином Проколесо. Різноманіття моделей дозволить обрати шину з найбільш підходящими характеристиками. Одна з головних умов, про яку необхідно пам'ятати - це повна відповідність передбаченого автовиробником типорозміру покришок для Вашого транспортного засобу з обраної Вами моделлю.


Особливості підбору літніх шин в розмірі 275/45R20


На сайті інтернет-магазину є зручний фільтр, який полегшить Ваші пошуки найбільш придатні автошини. Перше, що рекомендується в нього ввести - це основні параметри, які присутні в розмірі 275/45Р20, а саме:

  • Ширина шини - 275 мм

  • Висота профілю - 45% від ширини

  • Посадковий діаметр - 20 дюймів

Також можна скористатися і додатковими даними, вказавши потрібний Вам бренд, індекс швидкості, навантаження. Дізнатися максимально можливу швидкість і навантаження, які повинні витримувати шини, можна в технічній документації, а також в салоні самого автомобіля. Наклейки з даними розміщуються в салоні на дверцятах біля водійського сидіння, на лючці бензобаку і ін. Не варто забувати, що в навантаження включається вага самого авто, його пасажирів, водія і багажу. Індекси швидкості у покришок в розмірі 275 45 Р20 починаються з позначки 210 км/год і доходять до 300 км/год.


Переваги покупки літніх шин на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua пропонує літні шини в типорозмірі 275 45 R20 за доступними цінами. Представлені у нас моделі зроблені відомими зарубіжними та вітчизняними виробниками. Мають міжнародні сертифікати і повністю відповідають європейським стандартам.

Кожна куплена у нас автошина має гарантію на заводський брак, яка дійсна протягом 3 років з моменту виготовлення. Дату виробництва гуми (тиждень і рік) можна подивитися на бічній частині в DOT-коді.

З інтернет-магазином Prokoleso.ua Ви зможете:

  • Цілодобово підбирати, замовляти і купувати автошини на літо в зручне для Вас час онлайн

  • Отримати автомобільні шини в Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Миколаєві, Харкові, Одесі, Херсоні та інших містах України

  • Самостійно вирішити, коли саме оплачувати гуму (при оформленні замовлення або при отриманні)

  • Оплатити зручним для Вас способом (передоплата, готівка, банківська карта)

  • Отримати повний пакет документів (для юридичних осіб)