літні W235 H55 R18

обрані параметри:
W: 235 H: 55 R: 18 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

235

Висота

55

18

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 25 з ціною від 2745 ₴ до 6141 ₴
Сортувати:

Купівля якісних і надійних покришок для легкових автомобілів, кросоверів, пікапів та інших видів транспорту актуальна для будь-якого водія. На жаль, якими довговічними не будуть Ваші шини, вони не зможуть прослужити все життя. Експерти стверджують, що використовувати гуму через 10 років після її виготовлення не рекомендується, навіть якщо вона абсолютно нова і просто пролежала весь цей час на складі або у Вашому гаражі.


Особливості автошин на літо в розмірі 235/55R18


Купити літні шини, не виходячи з дому, тільки при наявності доступу в інтернет, вже стало реальністю. Вам не потрібно стояти з рулеткою біля своєї машини, щоб виміряти ширину і висоту шин. Все, що потрібно для замовлення покришок на літо - знання типорозміру 235/55Р18. Подивитися його можна на бічній частині гуми. Цифри, які Ви побачите, і позначають потрібні Вам для замовлення параметри:

  • Ширина – 235 мм

  • Висота профілю - 55% від ширини

  • Посадковий діаметр - 18 дюймів

Виробники при створенні нових моделей враховують потреби різних водіїв, тому в даному розмірі можна зустріти шини в сегменті ультрапродуктивні, комфорт, вседорожні, еко та інші. Залежно від Вашого транспортного засобу, від можливих умов експлуатації, стилю їзди і слід підбирати покришку.

Моделі, які Ви побачите на сторінках каталогу в розмірі 235 55 R18, виконані з якісних матеріалів і повністю відповідають міжнародним стандартам. Склад компаунда дозволяє гумі «не танути» при високих температурах. Жорстка, зносостійка гума прослужить Вам не один сезон, якщо Ви будете стежити за рівнем зносу і не рідше одного разу на місяць вимірювати тиск. Всі шини мають гарантію виробника на заводський брак, яка діє протягом 3 років з моменту виробництва.


Перевага покупки літніх шин на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua пропонує купити онлайн літні автомобільні покришки в розмірі 235 55 Р18. Для цього рекомендуємо скористатися фільтром підбору шин за параметрами або по автомобілю.

При оформленні замовлення вкажіть місце отримання літніх шин. Це може бути точка видачі, зазначена на сайті, або відділення Нової Пошти в Запоріжжі, Києві, Миколаєві, Херсоні, Харкові, Дніпрі, Одесі. Гума до Вас приїде протягом 3-х робочих днів.

На Prokoleso.ua Ви знайдете:

  • Великий вибір моделей

  • Доступні ціни

  • Можливість оплатити покупку Visa/MasterCard або готівкою, зробити передоплату

  • Повний пакет документів для юридичних осіб