літні W185 H65 R15

обрані параметри:
W: 185 H: 65 R: 15 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

185

Висота

65

15

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 19 з ціною від 1398 ₴ до 2739 ₴
Сортувати:

Сезонна заміна шин дозволяє своєчасно встановити відповідні до пори року і температурних умов покришки на своє авто. Не випадково шинники намагаються під холодну і теплу пору року підібрати особливу конструкцію і спеціальну гумову суміш, яка зможе забезпечити надійне пересування по дорогах.


Характеристика літніх шин 185/65R15


Покришки для літа в розмірі 185 65 R15 підходять для легкових і позашляхових автомобілів, для яких рекомендується установка гуми з наступними параметрами:

  • Ширина – 185 мм

  • Висота профілю 65% від ширини

  • Діаметр - 15 дюймів

Для всіх інших транспортних засобів, в технічній документації яких вказані інші типорозміри, а не 185/65Р15, дані моделі не підходять. Конструктори при розробці малюнка протектора традиційно застосовують комп'ютерне моделювання. Це дозволяє швидко і точно прорахувати переваги того чи іншого дизайну гуми.

Крім форми протектора дуже важливо підібрати унікальний склад гумової суміші, яка допоможе забезпечити необхідні експлуатаційні характеристики, такі як коротка гальмівна дистанція, зменшена витрата палива, висока стійкість до механічних пошкоджень, тривала ходимість, знижений ризик виникнення аквапланування.


Переваги покупки літніх шин на Проколесо


В інтернет-магазині Prokoleso.ua Вас чекає великий вибір різних моделей літніх автошин в розмірі 185 65 Р15. Всі вони виготовлені з якісних матеріалів і повністю відповідають міжнародним стандартам. Кожна шина, куплена у нас, має гарантію від виробника на заводський брак. Гарантія дійсна протягом 3 років з моменту її виробництва.

Інтернет-магазин Проколесо допоможе Вам замовити і купити літні шини, вироблені в нашій країні і за кордоном за доступними цінами. Prokoleso.ua - це:

  • Можливість самостійного і цілодобового підбору онлайн за допомогою зручного фільтра, в який можна внести крім параметрів покришки ціновий діапазон, індекси швидкості і навантаження, бренд виробника

  • Доставка по всій Україні протягом 3-х робочих днів. Шини приїдуть до Вас в Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Київ, Харків, Одесу та інші міста України

  • Отримання в точках видачі та у відділеннях Нової Пошти

  • Оплата готівкою, банківською картою при отриманні або, за Вашим бажанням, передоплата

  • Повний пакет документів для юридичних осіб