літні W215 H60 R16

обрані параметри:
W: 215 H: 60 R: 16 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

215

Висота

60

16

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 18 з ціною від 1842 ₴ до 5784 ₴
Сортувати:

Коли купувати літні шини кожен водій вирішує для себе самостійно. Причиною покупки може стати пошкодження шини, яке не підлягає ремонту, в середині сезону або закінчення терміну служби. Як правило, при сезонній заміні шин кожен водій критично оцінює свої покришки і робить висновок, зможуть вони ще прослужити один сезон або доведеться купувати нові. Не залежно від причини, при покупці шин на літо обов'язково потрібно знати їх типорозмір.


Яка інформація міститься в розмірі автошин 215/60R16


Кожна літня автошина має свої параметри, які вказуються на її боковині. Це ті важливі цифри, без яких неможливо купити потрібні шини. Отже, в розмірі 215/60Р16 Ви знайдете:

  • Ширину протектора - 215 мм

  • Висоту профілю - 60% від ширини

  • Діаметр - 16 дюймів

Буква Р в типорозмірі 215 60 R16 не несе ніякої числового навантаження, як, наприклад в індексі швидкості. Коли легкові шини випускалися в різних конструкціях, то буквою Р вказувааося її радіальна будова. Зараз діагональні шини можна зустріти тільки на ретро автомобілях, для яких виготовляються спеціальні вінтажні моделі.

Не варто забувати, що замовляти слід гуму на літо, яка максимально відповідає Вашим потребам, а саме Вашому стилю їзди і умовам експлуатації. Для динамічної їзди підійдуть моделі з невеликим негативним профілем. Вони забезпечать високу швидкість на сухих дорогах, а ось під час дощу їх ефективність буде знижена.

У разі, якщо Ви хочете максимально знизити ризик виникнення аквапланування, то Вам навпаки слід купувати шини з великою кількістю водовідвідних канавок, які зможуть оперативно впоратися на дорозі, покритою водою.


Переваги покупки літніх шин на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua - це цілодобово працюючий ресурс, де Ви зможете в режимі онлайн замовити і купити літні шини. Великий вибір моделей, які завжди в наявності, дозволить Вам обрати шини в типорозмірі 215 60 Р16. Вони підійдуть Вашому транспортному засобу, стилю їзди і дорожньому покриттю, на якому Ви переважно збираєтеся їздити (міжміські траси, місто, відсутність доріг і ін.).

Prokoleso.ua – це повний набір інструментів для правильного вибору шин, а також:

  • Великий асортиментний ряд

  • Доступні ціни

  • Швидка доставка по всій Україні

  • Зручність в оплаті

  • Гарантія на заводський брак

Отримати шини в Вашому місті (Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Київ, Харків, Одесу та інші міста України) реально з Новою Поштою - нашим партнером-перевізником.

Юридичним особам надаємо повний пакет документів.