літні W215 H70 R16

обрані параметри:
W: 215 H: 70 R: 16 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

215

Висота

70

16

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 9 з ціною від 2961 ₴ до 4086 ₴
Сортувати:

Купити нові літні шини до нового сезону - це реальність з інтернет-магазином Проколесо. Тільки якісні моделі з усього світу можна знайти в нашому каталозі. Щоб підібрати потрібну покришку на свій автомобіль, скористайтеся фільтром. Вам треба знати точний розмір автошини, який можна подивитися на бічній частині шини або в технічній документації на авто.


Особливості шин у типорозмірі 215/70R16


Чотири точки, які з'єднують дорогу з автомобілем - це автошини. І від їх безпеки залежить життя і здоров'я водія, пасажирів, пішоходів і збереження транспортного засобу.

Щоб домогтися необхідних показників, виробники видозмінюють склад гумової суміші, додаючи в неї нові інгредієнти і змінюючи пропорції. Це допомагає покращувати різні характеристики шини, в тому числі, тягово-зчіпні властивості покришки, витрата палива та інше.

Незмінними залишаються тільки параметри гуми, серед яких:

  • Ширина – 215 мм

  • Висота профілю - 70% від ширини

  • Посадковий діаметр - 16 дюймів

Дані шини є радіальні, про що свідчить буква Р, що знаходиться всередині розміру 215/70Р16. Умовних позначень або якихось знаків, що вказують на приналежність до літньої сезонності, на шині 215 70 R16 Ви не знайдете. Зовнішній вигляд протектора, наявність водовідвідних канавок, різноспрямовані прорізи розкажуть про здатність автомобільної гуми здійснювати швидкий водовідвід.

Якщо Ви не впевнені, яка саме модель автошини Вам підійде, Ви можете отримати консультацію в нашому інтернет-магазині, замовивши зворотний дзвінок.


Переваги покупки покришок на літо на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua пропонує великий вибір літніх автомобільних шин в розмірі 215 70 Р16 від зарубіжних та вітчизняних виробників. Якісні і надійні моделі повністю відповідають європейським та міжнародним стандартам.

На Prokoleso.ua Ви зможете:

  • Цілодобово онлайн замовити і купити шини

  • Самостійно вибрати місце отримання у відділеннях Нової Пошти або в точках видачі

  • Отримати шини за вказаною адресою протягом 3-х робочих днів

  • Оплатити банківською картою або готівкою, зробити передоплату

  • Отримати повний пакет документів для юридичних осіб