літні W225 H55 R17

обрані параметри:
W: 225 H: 55 R: 17 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

225

Висота

55

17

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 21 з ціною від 2553 ₴ до 6042 ₴
Сортувати:

Якісні літні шини в типорозмірі 225/55R17 стануть обов'язковою умовою безпечного пересування по сухій і мокрій дорозі. Водії, приймаючи рішення про покупку нових автошин на літо, прагнуть знайти модель, яка максимально підійде під всі їх вимоги про надійність і комфорт.


Як підібрати літні шини 225/55R17


Кожен автовиробник, створюючи нову машину, показує, який розмір шин є основним. Тому купувати гуму слід тільки в тому розмірі, який передбачений для Вашої марки автомобіля і входить в його комплектацію. Використання шин в нестандартному розмірі, відмінному від заводського, може привести до негативних наслідків

.

Так, автошини в іншому розмірі можуть зачіпати за крило авто, погіршувати керованість, збільшувати навантаження на підвіску та інше. Тому найголовніше вибирати гуму в типорозмірі 225/55R17 з такими параметрами:

  • Ширина – 225 мм

  • Висота - 55% від ширини

  • Посадковий діаметр - 17 дюймів

Велику увагу приділяють водії аналізу дизайну шин у типорозмірі 225/55Р17. Так моделі з асиметричним малюнком мають відмінну маневреність, легше входять в поворот. Їх шумоутворення трохи нижче, ніж у симетричних автошин.

Спрямовані покришки мають більш високу стійкість до виникнення аквапланування. Їх розгалужена дренажна система здатна оперативно вивести із зони контакту всю воду і бруд.

Широкі ребра, розташовані в центральній частині протектора, зроблять курсову стійкість при русі по прямій більш високою.


Переваги покупки автошин на літо на Проколесо


В інтернет-магазині Prokoleso.ua Ви знайдете літні автошини з унікальною конструкцією, стійкі до механічних пошкоджень від найвідоміших шинних виробників світу і за доступними цінами.

Кожна шина, представлена ​​в каталозі, має гарантію на заводський брак від свого виробника. Гарантія дійсна з моменту виготовлення протягом 3 років. Початкову дату можна побачити на боковині шини в DOT-коді.

На Prokoleso.ua Ви зможете:

  • Замовити і купити шини для літа цілодобово онлайн

  • Отримати покупку в відділеннях Нової Пошти протягом 3-х днів з моменту оформлення замовлення в Миколаєві, Харкові, Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Одесі, Херсоні та інших містах України

  • Оплатити при отриманні власними готівковими коштами або платіжною карткою. Є можливість передоплати

  • Отримати повний пакет документів для юридичних осіб