літні W205 H60 R16

обрані параметри:
W: 205 H: 60 R: 16 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

205

Висота

60

16

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 31 з ціною від 1713 ₴ до 5103 ₴
Сортувати:

Купити літні шини, не виходячи з дому, стало можливим з інтернет-магазином Проколесо. Тут Ви знайдете шини відмінної якості, які повністю відповідають міжнародним стандартам. Дуже важливо, щоб Ви знали точний типорозмір покришки, яка Вам потрібна.


Головне про автошини для літа 205/60R16


Багато товарів, які нам доводиться купувати, мають свій розмір. Це відноситься і до шин. На бічній частині будь-якої шини можна побачити набір цифр, який вказує на певні параметри гуми, а саме:

  • Ширина покришки - 205 мм

  • Висота профілю - 60% від висоти

  • Посадковий діаметр - 16 дюймів

Буква Р, яку також можна зустріти всередині типорозміру 205/60Р16, позначає не параметр, а будову автошини, а саме - радіальну. І хоча більшість легкових шин вже іншими не буває, дана буква збереглася в 205 60 R16.

Завдання виробника - виготовити безпечну покришку, здатну стати надійною, і при високій температурі повітря, і в сильний дощ. Дренажна система у кожної моделі різна. Чим більше на протекторі Ви бачите прорізів і каналів, тим більш оперативно буде виводитися вода з під робочої зони. У той же час, зчеплення на сухій дорозі може бути знижено.

Пошуки компромісу в сторону тих чи інших властивостей і будуть відрізняти одну модель покришки від іншої. Керуйтеся при виборі своїм стилем їзди і умовами експлуатації.


Купувати з Prokoleso.ua зручно і вигідно


Сотні моделей шин від найвідоміших виробників в розмірі 205 60 Р16 чекають Вас на нашому ресурсі. Все, що Вам потрібно для замовлення - це вказати в фільтрі точний типорозмір покришки, за бажанням додати в фільтр виробника, ціновий діапазон. Якщо захочете, то додатково зможете вказати індекс швидкості та навантаження і після цього натиснути "Підібрати". У списку Ви побачите тільки ті моделі, які точно збігаються з Вашими критеріями.

На Проколесо Ви побачите:

  • Великий вибір моделей

  • Доступні ціни

  • Швидку доставку

Ми дбаємо про те, щоб Ви змогли отримати своє замовлення протягом 3-х робочих днів в Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Херсоні, Києві, Харкові, Одесі та інших містах України за допомогою транспортної компанії Нова Пошта.

  • Оберіть місце, куди приїде Ваша покупка

  • Сплатіть банківською картою чи готівкою або здійсните за своїм бажанням передоплату.

  • Для юридичних осіб повний пакет документів