літні W235 H55 R20

обрані параметри:
W: 235 H: 55 R: 20 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

235

Висота

55

20

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 5 з ціною від 4047 ₴ до 7413 ₴
Сортувати:

Нові шини до початку літнього сезону стають головним придбанням для багатьох водіїв. Деякі заздалегідь планують такі серйозні витрати і починають поступово придивлятися до асортименту літніх покришок.


Особливості підбору шин на літо в розмірі 235/55R20


Автомобіль з дорогою з'єднують всього 4 точки, це шини. Для того, щоб автомобіль міг продемонструвати закладений в нього функціонал, розмір покришок повинен повністю відповідати заводським параметрам.

Дізнатися потрібний типорозмір не складно. Для цього існує технічна документація на авто, в салоні на дверцятах біля водійського сидіння можна побачити наклійку з розміром 235/55Р20, максимальним навантаженням, витратою палива.

Щоб обрати на сайті інтернет-магазину Проколесо потрібний розмір шин, внесіть його параметри в фільтр, це:

  • Ширина – 235 мм

  • Висота профілю - 55% від ширини

  • Посадковий діаметр - 20 дюймів

Якщо Ви хочете максимально звузити коло відповідних літніх автошин в розмірі 235 55 Р20, то можна використовувати додаткові параметри, в тому числі індекс навантаження і швидкості, найменування бренду, ціновий діапазон.

Шини в типорозмірі 235/55R20 часто вігитовляються для преміальних автомобілів, і є понад високопродуктивними (клас Ultra High Performance). Крім високого швидкісного режиму (до 240-270 км/год) такі покришки мають низький рівень шуму, що говорить про акустичний комфорт для водія і пасажирів.


Переваги покупки літніх шин на Проколесо


В інтернет-магазин Prokoleso.ua Ви можете купити шини в розмірі 235 55 R20 для експлуатації влітку. Якісні покришки мають високий ступінь жорсткості, що дозволяє пересуватися по твердому дорожньому покриттю на високих швидкостях. У деяких моделей можна побачити додаткове ребро жорсткості, що сприяє гарній курсовій стійкості.

Prokoleso.ua – це:

  • Можливість цілодобового підбору, замовлення і покупки літніх шин в режимі онлайн

  • Продаж автошин з гарантією на заводський брак, дійсний протягом 3 років з моменту їх виробництва

  • Доставка в Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одесу, Херсон та інші міста України протягом 3-х робочих днів з моменту оформлення замовлення

  • Оплата при отриманні платіжною карткою або готівкою

  • Передоплата

  • Повний пакет документів для юридичних осіб