літні W235 H60 R18

обрані параметри:
W: 235 H: 60 R: 18 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

235

Висота

60

18

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 17 з ціною від 3306 ₴ до 6642 ₴
Сортувати:

До сезонної заміни шин частина водіїв готуються заздалегідь, знаючи, що доведеться купувати нову гуму. Для деяких - модель нових покришок очевидна. Це ті ж шини, які були встановлені на транспортний засіб і прийшли вже в непридатність. Правила дорожнього руху регламентують, що залишкова глибина малюнка протектора повинна бути більше 1,6 мм. Тому, якщо в Ваших покришках індикатор зносу вже наближається до цієї позначки, пора задуматися про негайну заміну автомобільних шин. Для вибору нової гуми Ви повинні знати необхідний типорозмір.


Особливості літніх шин в розмірі 235/60R18


Будь-яка модель, яку Ви знайдете в нашому каталозі з розміром 235/60Р18, матиме однакові параметри, а саме:

  • Ширина – 235 мм

  • Висота профілю - 60% від ширини

  • Посадковий діаметр - 18 дюймів

Тільки покришки в цьому розмірі підійдуть на Ваш автомобіль. Серед представлених на сайті автошин Ви знайдете вседорожні моделі 235/60Р18, які підійдуть для повнопривідних авто і призначені для експлуатації не тільки по міських дорогах, а й з урахуванням відсутності дорожнього покриття. Відрізняються агресивним дизайном, потужною блокової структурою.

Любителі спортивної їзди обирають шини для літа, які здатні забезпечити надійне зчеплення з сухою дорогою. На поверхні такої покришки невелика кількість насічок, водовідвідні канали є, але вони не дуже широкі.

У дощову погоду, коли на дорогах шар води значний забезпечити безпеку здатні літні покришки 235 60 Р18 з широкими і об'ємними водовідвідними канавками. Розгалужена дренажна система досить оперативно виведе води із зони контакту. А кромки канавок забезпечать надійне зчеплення з мокрою дорогою.


Переваги покупки шин на Проколесо


Літні шини обрати цілодобово в режимі онлайн тепер можливо з інтернет-магазином Проколесо. Тут Вас чекає велика кількість покришок в розмірі 235 60 R18 за доступною ціною. Всі моделі пройшли передбачену міжнародними договорами стандартизацію і мають 3-річну гарантію від своїх виробників на заводський брак, яка буде дійсно тільки в разі виконання правил з перевезення, зберігання та експлуатації шин.

Prokoleso.ua пропонує:

  • Доставку в Запоріжжі, Київ, Миколаїв, Херсон, Харків, Дніпро, Одесу та інші населені пункти протягом 3-х робочих днів

  • Отримання в відділеннях Нової Пошти або в точках видачі, зазначених на сайті

  • Зручний спосіб оплати на Ваш вибір (готівкові, Visa/MasterCard, передоплата)

  • Повний пакет документів для юридичних осіб