літні W245 H45 R19

обрані параметри:
W: 245 H: 45 R: 19 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

245

Висота

45

19

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 17 з ціною від 3132 ₴ до 7704 ₴
Сортувати:

Літні позашляхові шини можна купити в інтернет-магазині Проколесо в зручний час протягом усього календарного року. Однак як показує практика, активність водіїв активізується з наближенням літнього сезону. Коли для них стає очевидним, що використовувати минулорічні автошини вже небезпечно.


Особливості підбору шин на літо в розмірі 245/45R19


Для того щоб полегшити підбір шин на сайті інтернет-магазину, рекомендуємо скористатися спеціальним фільтром. У ньому можна виставити один або кілька параметрів, включаючи індекс швидкості, індекс навантаження, найменування бренду, ціновий діапазон. Але найголовніше, це спочатку вказати основні параметри шини, які закладені в самому типорозмірі 245/45Р19. Позначають ці цифри наступне:

  • 245 - ширина покришки в міліметрах

  • 45 - висота профілю в % до ширини

  • 19 - посадковий діаметр покришки

Тільки шини з повним збігом всіх зазначених вище габаритів зможуть гарантувати безпеку водієві, його пасажирам і збереження транспортного засобу. В іншому випадку при використанні нестандартних типорозмірів, які відрізняються хоча б однією цифрою від 245 45 Р19, це може привести до негативних наслідків. Наприклад, спідометр буде показувати швидкість, яка не відповідає фактичній, а самі шини можуть зачіпати за інші елементи автомобіля. Також при використанні нестандартного розміру можливе збільшення навантаження на підвіску і трансмісію, зниження керованості.

Тому рекомендуємо відповідально поставитися до покупки автошин, в іншому, не заводському розмірі.


Переваги покупки літніх шин на Prokoleso.ua


В інтернет-магазині Проколесо Вас чекає великий вибір шин для літа в розмірі 245/45R19. Всі шини виготовлені з дотриманням міжнародних стандартів відомими світовими виробниками. В інтернет-магазині Prokoleso.ua Ви можете їх купити за доступними цінами цілодобово онлайн.

Крім цього на Проколесо Ви зможете:

  • Замовити доставку до Києва, Запоріжжя, Миколаїв, Харкова, Одеси, Херсоа, Дніпра та інших міст України протягом 3-х робочих днів з моменту оформлення

  • Самостійно вибрати спосіб оплати, включаючи передоплату або можно сплатити при отриманні банківською картою або готівкою

  • Отримати повний пакет документів для фінансової звітності (для юридичних осіб)