літні W265 H60 R18

обрані параметри:
W: 265 H: 60 R: 18 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

265

Висота

60

18

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 8 з ціною від 3711 ₴ до 7581 ₴
Сортувати:

Гума для експлуатації в теплу пору року повинна забезпечувати основні потреби, а саме мати надійні тягово-зчіпні характеристики, які дозволять безпечно пересуватися на сухих і мокрих дорогах. Тривалість життя шини визначається цілісністю конструкції, станом протектора і його глибиною. Згідно з Правилами дорожнього руху, використовувати шини із залишковою глибиною 1,6 мм та менше, не можна. Для продовження терміну служби фахівці рекомендують стежити за зносом, щомісяця перевіряти тиск в шинах. Але навіть дуже дбайливе ставлення зробить покришки вічними. Тому періодично, раз в кілька сезонів, які стали непридатними автошини слід міняти на нові.


Особливості вибору гуми на літо в типорозмірі 265/60R18


Одне з важливих умов при покупці нових літніх шин - це повна відповідність розміру 265 /60Р18. Це дозволить забезпечити повну відповідність заявленим виробником автомобіля технічним характеристикам. Розмір включає в себе наступні опції, такі як:

  • Ширина – 265 мм

  • Висота профілю - 60% від ширини

  • Посадковий діаметр - 18 дюймів

У разі навіть незначної зміни одного або декількох параметрів можливе погіршення базових характеристик транспортного засобу, в тому числі невідповідність показань спідометра фактичної швидкості, зниження керованості, збільшення навантаження на підвіску і трансмісію.

Купуючи нові автошини на нашому сайті, скористайтеся фільтром, в який введіть точні параметра розміру 265 60 R18. Це дозволить швидко впорядкувати за наявністю в каталозі моделі, які підходять Вам за розміром.

Кожна модель має опис, з яким ми також рекомендуємо Вам ознайомитися, щоб Ви змогли переконатися, що саме ця шина підходить Вам і Вашому автомобілю.


Переваги покупки літніх автошин на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua має у своєму розпорядженні великий вибір шин для літа в розмірі 265 60 Р18, кожна з яких виготовлена ​​з дотриманням всіх міжнародних стандартів і повністю адаптована до вітчизняних доріг.

Prokoleso.ua пропонує:

  • Цілодобовий доступ до каталогу сайту, можливість підбору, замовлення і покупки літніх шин в будь-який зручний час

  • Гарантію на кожну покришку, яка дійсна протягом 3 років з моменту виготовлення і поширюється на заводський брак

  • Доставку до Харкова, Києва, Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Одесу та інші міста України за допомогою транспортної компанії Нова Пошта протягом 3-х робочих днів

  • Оплату при оформленні замовлення або при отриманні на Ваш вибір готівковими коштами, банківською картою. Можлива передоплата

  • Всі необхідні для звітності документи (для юридичних осіб)