літні W215 H65 R16

обрані параметри:
W: 215 H: 65 R: 16 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

215

Висота

65

16

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 18 з ціною від 1986 ₴ до 4437 ₴
Сортувати:

Літні шини в типорозмірі 215/65R16 здатні забезпечити безпеку і надійність на сухій і мокрій дорозі з глибиною протектора не менше 1,6 мм. Не забувайте не рідше 1 разу на місяць проводити замірювання покришки. У разі зменшення глибини до критичної позначки, шини слід негайно замінити.


Коротка характеристика літніх автошин в розмірі 215 65 R16


Купуйте потрібну Вам модель з тими габаритами, які вказані в технічній документації на Ваш транспортний засіб, а саме:

  • Ширина - 215 мм

  • Висота профілю - 65% від ширини

  • Посадковий діаметр - 16 дюймів

Пам'ятайте, що якою б чудовою і багатообіцяючою не була б шина, якщо вона має відмінний від 215/65Р16 розмір, то вона Вам не підходить.

Виробники значну частину часу витрачають на розробку і тестування нових літніх покришок. Для цього залучаються співробітники дослідницьких центрів, працівники полігонів, пілоти, клуби автолюбителів та інше. Тисячі кілометрів проїжджають експериментальні моделі перш ніж стати серійними.

Розробники намагаються врахувати всі нюанси літньої гуми 215 65 Р16, включаючи гальмування на мокрій і сухій дорозі, паливну економічність, екологічність, зносостійкість та інші параметри. Дизайнери компаній проводять багато часу за комп'ютерним моделюванням, яке допомагає зробити шину для літа краще. Коли покришка надходить у продаж, її можна купити в нашому інтернет-магазині.


Переваги покупки літніх шин на Проколесо


Наш інтернет-магазин Prokoleso.ua є офіційним представником багатьох відомих шинних брендів, а тому ми маємо ряд переваг:

  • Великий асортимент моделей

  • Цілодобовий вибір онлайн

  • Доступні ціни

  • Швидка доставка в партнерстві із Новою Поштою по всій території України

  • Зручність в оплаті (Ви самі вирішуєте, як оплатити покупку - готівкою або банківською картою)

  • Можливість передоплати

  • Юридичним особам ми надаємо повний пакет документів

У нас Ви зможете в будь-який зручний час і в будь-якому місці обрати вподобану Вам модель. Для цього на сайті є фільтр, в якому передбачені найнеобхідніші параметри. Додатково до типорозміру можна вказати ціновий діапазон, індекс швидкості і навантаження, виробника.

При оформленні замовлення оберіть точку видачі або відділення Нової пошти, куди ми відправимо Вам шини, включаючи Запоріжжя, Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Одесу та інші міста України.