літні W205 H65 R15

обрані параметри:
W: 205 H: 65 R: 15 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

205

Висота

65

Диаметр

15

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 8 з ціною від 1728 ₴ до 2466 ₴
Сортувати:

Придбання та установка літніх легкових покришок забезпечать безпечне пересування по міських, міжміських і путівцях. Шинники намагаються запропонувати водіям різноманітні моделі, орієнтовані на ті чи інші умови експлуатації і стиль водіння. Щоб надати транспортному засобу максимум ефективності, не слід забувати про необхідність купувати покришки в потрібному типорозмірі.


Основні характеристики шин на літо в розмірі 205 65 R15


Всі моделі, на бічній стороні яких, зазначений розмір 205/65R15, не залежно від своєї міцності і жорсткості, від найменування та країни виробництва, мають наступні параметри:

  • Ширина протектора - 205 мм

  • Висота профілю - 65% від ширини

  • Посадковий діаметр - 15 дюймів

Дизайн шини дозволяє досвідченим водіям судити про технічні характеристики покришки, про її можливості ефективно протистояти ефекту виникнення аквапланування, про курсової стійкості і інших властивостях.

Домогтися певних експлуатаційних характеристик розробникам допомагає комп'ютерне моделювання. З його допомогою з'являється унікальний дизайн з покращеними властивостями на сухій і мокрій дорозі. Знижений вага конструкції сприяє зменшенню опору кочення, і як наслідок, економії палива.

Ще один важливий момент - це формула компаунда. Склад гумової суміші також впливає на певні поведінкові характеристики. Так, за допомогою різних інгредієнтів можна підвищити зносостійкість шини, поліпшити гальмування та інше.


Переваги покупки літніх покришок на Проколесо


Великий вибір літніх шин за прийнятними цінами чекають Вас в інтернет-магазині Prokoleso.ua. Якісні і довговічні моделі, виготовлені в нашій країні і за кордоном, мають всі необхідні сертифікати якості. Кожен водій, купуючи у нас будь-яку шину, автоматично отримує 3-річну гарантію на заводський брак за умови дотримання ним правил експлуатації, а також зберігання та перевезення.

Prokoleso.ua - це онлайн майданчик для:

  • Цілодобового замовлення шин на літо

  • Швидкої доставки до Харкова, Запоріжжя, Херсону, Дніпра, Київа, Миколаїва, Одеcа та інших міст України за допомогою транспортної компанії-перевізника Нова Пошта

  • Зручності оплати. Приймаються платіжні картки Visa/MasterCard, готівкою. Можлива передоплата

  • Юридичних осіб, яким надаємо повний пакет документів