літні W205 H70 R15

обрані параметри:
W: 205 H: 70 R: 15 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

205

Висота

70

15

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 8 з ціною від 2004 ₴ до 4611 ₴
Сортувати:

Купити нові шини на літо планують водії, чия гума вже стерла до граничної глибини, і подальше її використання зробить поїздку небезпечною. Вибирають моделі, як правило, з тих, якими самі користувалися, за порадою друзів і знайомих, за відгуками водіїв і матеріалами, розміщеними в інтернеті.


Як обрати шини


При виборі моделі дуже важливо замовити шину саме в тому розмірі, який рекомендований автовиробником і вказаний в технічній документації. Так, купуючи літні шини 205/70R15, скорочуйте пошук доступних позицій в каталозі, використовуючи основні параметри, а саме:

  • Ширина гуми - 205 мм

  • Висота профілю - 70% від ширини

  • Діаметр - 15 дюймів

Покришки, які мають інший розмір, а не 205/70Р15 можна відразу виключити з пошуку. Буква Р позначає радіальну будову і на Ваш вибір ніяк не вплине.

Коли Ви окреслили коло пошуку потрібної Вам шини, вказавши її розмір 205 70 R15, можна приступати до ознайомлення з моделями, які є у наявності. Зверніть увагу, що кожна представлена ​​в каталозі шина на літо має опис. У разі якщо назва моделі Вам не знайоме, опис допоможе побачити сильні сторони покришки.

Рекомендуємо звернути увагу на дизайн протектора. Для експлуатації в дощову погоду більшої ефективності продемонструють шини, що мають розгалужену дренажну систему. Велика кількість водовідвідних канавок, їх ширина і глибина сприяють оперативному звільненню робочої зони від бруду та води.

Якщо Ви полюбляєте швидку їзду, то для сухих трас підійдуть шини з меншою кількістю насічок і прорізів на протекторі. Вони більше підходять спортивному стилю їзди, ніж попередні автошини.


Переваги покупки літньої гуми на Проколесо


Наш інтернет-магазин допомагає водіям знайти якісні та безпечні шини на літо. На сайті представлені моделі, що мають міжнародні сертифікати. Шини для безпечної їзди, вироблені в Україні і за кордоном з демократичними цінами зроблять Ваші поїздки приємними та комфортними.

На Prokoleso.ua Ви знайдете:

  • Великий вибір шин в розмірі 205 70 Р15

  • Гарантію на заводський брак від виробника, терміном на 3 роки. Гарантія діє з моменту виготовлення шини

  • Швидку доставку по всій Україні, включаючи Харків, Київ, Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Одесу та інші населені пункти

  • Отримання в найближчему до Вас відділенны Нової Пошти і в точках видачі (адреси дивіться при оформленні замовлення)

  • Можливість оплати готівкою і банківською картою

  • Передоплата

  • Надання документів для звітності юридичних осіб