літні W215 H60 R17

обрані параметри:
W: 215 H: 60 R: 17 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

215

Висота

60

17

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 19 з ціною від 2502 ₴ до 5457 ₴
Сортувати:

Підбір літніх шин на авто може займати багато часу. Особливо це відбувається в тому випадку, якщо водій хоче вибрати абсолютно нову шину, про яку у нього немає власних або інших відгуків. Кожен сезон виробники пропонують свої новинки, які мають вдосконалені характеристики в порівнянні з покришками попереднього покоління. Використовуються нові технології, розробляються нові добавки. Все це дійсно робить кожну новинку максимально якісної і сучасної.


Які автошини для літа в розмірі 215/60R17 обирають водії


Для любителів комфортної їзди підійдуть покришки з симетричним малюнком. Вони, як правило, максимально відповідають кращому співвідношенню ціни і якості. Для кращої маневреності та керованості зазвичай вибирають асиметричні моделі, які додатково мають низький рівень шуму.

Розгалужена дренажна система в поєднанні з направленим протектором здатна забезпечити швидкий і ефективний відвід води із зони контакту. А це, безумовно, убезпечить Вас в дощову погоду.

Але якою б малюнок протектора Ви не обрали, типорозмір шини повинен бути заводським. Купуючи шини 215/60Р17, Ви вказуєте, що Вам потрібна гума, що має наступними параметри:

  • 215 - ширина в міліметрах

  • 60 - висота профілю у відсотках до ширини

  • 17 - посадковий діаметр в дюймах

На радіальну конструкцію гуми вказує буква Р в розмірі 215 60 Р17. І хоча сучасні легкові автошини, що випускаються серійно, не мають іншої конструкції, ніж радіальна, дана буква збереглася в розмірі 215 60 R17. Її можна побачити на бічній частині покришки.


Переваги покупки шин на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua має у своєму розпорядженні великий вибір літніх покришок для легкових автомобілів і кросоверів. У нас Ви зможете знайти максимально вигідну пропозицію.

Обираючи Prokoleso.ua, Ви отримуєте:

  • Доступні ціни на всі шини для літа

  • Гарантію на заводський брак від виробників, яка діє протягом 3 років з моменту їх виробництва

  • Доставку протягом 3-х робочих днів до обраного Вами відділення Нової пошти або точки видачі в Херсон, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Київ, Миколаїв, Одесу та інші міста України

  • Оплату готівковим або безготівковим способом на Ваш вибір. Чи отримуєте можливість передоплати 

  • Необхідні для фінансової звітності документи (для юридичних осіб)