літні W265 H50 R20

обрані параметри:
W: 265 H: 50 R: 20 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

265

Висота

50

20

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 10 з ціною від 4554 ₴ до 11574 ₴
Сортувати:

Початок літнього сезону приходить з першими весняними днями, коли середньоденна температура повітря піднімається вище позначки 7°С. Саме тоді починається сезонна заміна шин. Придатні для подальшої експлуатації покришки встановлюються на автомобіль замість зимових. Якщо минулорічні шини для літа прийшли в непридатність, значить, настав час купувати нові.


Особливості підбору літніх автошин в типорозмірі 265/50R20


Для придбання автогуми слід знати точний її розмір. Подивитися його можна на торішніх шинах, він вказується на бічній частині. Розмір шин, який підходить під Ваш транспортний засіб можна подивитися в технічної документації на автомобіль, а також в самому салоні (на дверцятах біля водійського сидіння, на лючці бензобаку та ін.)

Типорозмір річної автошини 265/50Р20 включає в себе ряд параметрів, таких як:

  • Ширина – 265 мм

  • Висота профілю - 50% від ширини

  • Посадковий діаметр - 20 дюймів

Буква Р знаходиться всередині розміру 265 50 Р20 не є якимось окремим параметром, а лише вказує на радіальну будову шини. Для сучасних серійних моделей легкових шин інша будова вже давно не використовується. Виняток можуть становити вантажні шини, які не виробляються масово, і призначені для ретро автомобілів.


Переваги покупки літніх шин на Prokoleso.ua


В інтернет-магазині Проколесо Ви знайдете літні автошини в розмірі 265 50 R20 від відомих світових виробників. Покришки відрізняються надійністю і безпекою. Виготовлені з якісної сировини з застосуванням інноваційних технологій. Вся продукція пройшла необхідну сертифікацію і повністю відповідає міжнародним стандартам.

Купуючи шини для літа в нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте 3-річну гарантію на кожну одиницю товару. Гарантія поширюється виключно на заводський брак і діє з моменту виготовлення.

Prokoleso.ua - це можливість:

  • Цілодобово підібрати замовити і купити якісні автошини на літо за доступною ціною

  • Замовити доставку в своє місто. Отримання відбувається протягом 3-х робочих днів з моменту оформлення замовлення

  • Отримати шини можна в Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Миколаєві, Харкові, Одесі, Херсоні та інших містах України

  • Самостійно обрати час (при оформленні замовлення або при отриманні товару) і форму оплати (передоплата, готівка, платіжна карта)

  • Для юридичних осіб отримати повний пакет документів, необхідних для звітності