літні W265 H45 R20

обрані параметри:
W: 265 H: 45 R: 20 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

265

Висота

45

20

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 9 з ціною від 3825 ₴ до 11634 ₴
Сортувати:

При першому підвищення температур вище 0, водії починають серйозно замислюватися про необхідність швидкої заміни шин з зимових на літні. І чекають, коли середньоденна температура повітря підніметься вище позначки 7 градусів. Деякі водії тільки в кінці зими реально усвідомлюють, що їм необхідні нові покришки.


Особливості підбору літніх шин у типорозмірі 265/45R20


Якщо Ви прийняли рішення купувати неодмінно нову гуму, то обов'язковою умовою буде точне знання її габаритів, які вказуються в розмірі 265/45Р20, а саме:

  • 265 - ширина автошини в міліметрах

  • 45 - висота профілю у відсотках до ширини

  • 20 - посадковий діаметр

Якщо у Вас є якісь додаткові вимоги до гумі, то можна задати ці параметри в фільтрі. Можливо, це найменування торгової марки, індексу навантаження або швидкості. Всі ці значення можуть бути активовані під підборі. І тоді коло моделей, наявних, буде вже.

У картці кожної з підібраних шин в розмірі 265 45 Р20 Ви зможете уважно розглянути малюнок протектора, ознайомитися з описом. Як і раніше, не втрачають своєї популярності асиметричні шини. Вони здатні забезпечити відмінну маневреність, високу ефективність на сухих і мокрих дорогах.

Для дощової погоди більше підходять моделі з направленим малюнком і широкими водовідвідними каналами, здатні оперативно виводити із зони контакту воду і бруд.


Переваги покупки літніх шин на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua - це онлайн майданчик для цілодобового підбору, замовлення і покупки шин для літа в типорозмірі 265 45 R20. Якісна і сертифікована продукція відповідає всім міжнародним стандартам. Кожна шина, куплена у нас, має 3-річний гарантійний термін, в період якого в разі виявлення заводського браку, покришку можна обміняти на нову.

Prokoleso.ua – це:

  • Доступні ціни на всі шини

  • Доставка по всій Україні протягом 3-х робочих днів в Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одесу, Херсон та інші населені пункти

  • Оплата при отриманні готівкою або платіжною карткою. Можна зробити передоплату

  • Юридичним особам надаються всі документи, необхідні для звітності