літні W255 H55 R19

обрані параметри:
W: 255 H: 55 R: 19 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

255

Висота

55

19

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 19 з ціною від 3378 ₴ до 7062 ₴
Сортувати:

Придбання літніх шин водії зазвичай прив'язують до нового літнього сезону. Необхідність купівлі пов'язують з непридатністю торішніх покришок. У період після березня місяця купують шини, як правило, ті, хто потрапив в неприємну ситуацію - шина пошкоджена і не підлягає ремонту.


Особливості літніх покришок в розмірі 255/55R19


Якщо Ви прийняли рішення придбати літні автошини в розмірі 255/55Р19, то оформити покупку можна на сайті інтернет-магазину Проколесо. Одна з головних умов правильного вибору автомобільної шини - це знання типорозміру, в якому вказані габарити гуми:

  • Ширина – 255 мм

  • Висота профілю - 55% від ширини

  • Посадковий діаметр - 19 дюймів

Кожен водій має свій власний стиль їзди, до того ж їздити комусь переважно доводиться по асфальтованим дорогам або путівцям, а хтось більшу частину часу здійснює міжміські поїздки. Тому при підборі автомобільних шин для літа в розмірі 255 55 Р19 врахуйте подібні нюанси, щоб обрана Вами модель змогла в повній мірі забезпечити Вашу безпеку і збереження транспортного засобу.

Фото літніх шин, які супроводжують кожну модель, допоможуть Вам краще «зрозуміти» її експлуатаційні характеристики. Власники автомобілів класу SUV, більшу частину часу долають ділянки з відсутністю доріг, вибирають собі позашляхові покришки з агресивним дизайном. Великі масивні блоки допомагають їм вибратися з глини, піску, бруду. А посилена боковина досить стійка до різних механічних пошкоджень.


Переваги покупки автошин для літа на Prokoleso.ua


Інтернет-магазин Проколесо відрізняється великим асортиментом автомобільних шин у типорозмірі 255 55 R19. Можливість доступу до нашого каталогу цілодобовий, тому ознайомитися з усіма шинами, які є в наявності, Ви зможете в будь-який зручний для себе час.

Prokoleso.ua – це:

  • Якісні шини з усього світу за доступними цінами

  • Доставка в Дніпро, Київ, Одесу, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Харків та інші міста України за допомогою Нової Пошти

  • Самостійний вибір способу оплати. Крім готівки можна розплатитися банківською карткою, зробити передоплату

  • Надання всіх необхідних для звітності документів (для юридичних осіб)