літні W275 H55 R19

обрані параметри:
W: 275 H: 55 R: 19 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

275

Висота

55

19

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 8 з ціною від 4557 ₴ до 7497 ₴
Сортувати:

Шини для експлуатації влітку виготовляються в різних типорозмірах. Для кожного автомобіля його виробником рекомендуються покришки в певному розмірі. Ось і доводиться шинникам створювати десятки всіляких розмірів в різному діаметрі. Так, деякі особливо вдалі моделі шин можна зустріти в 80-ти і більше розмірах.


Що потрібно знати про літніх шинах в розмірі 275/55R19


Якщо Ви плануєте купити нові автомобільні покришки в розмірі 275/55Р19, це означає, що вони повинні мати такі габарити:

  • Ширина – 275 мм

  • Висота профілю - 55% від ширини

  • Посадковий діаметр - 19 дюймів

Крім цих параметрів, які можна побачити на бічній частині гуми, є й інші, такі як індекс швидкості та індекс навантаження. Чим більше за своїм розміром шина, тим більше і сам автомобіль. Тому індекс навантаження, вага, яку ці шини повинні витримувати, буде великою. Наприклад, індекс навантаження для літніх шин 275 55 Р19 частіше зустрічається 1090 кг. У цю цифру включена не тільки вага автомобіля, але і пасажирів, і багажу.

Індекс швидкості вказує максимально допустиму швидкість, на якій може рухатися автомобіль. Для даного розміру передбачені індекси швидкості до 240 і 270 км/год. І це зовсім не означає, що автомобіль повинен рухатися на такій швидкості, він не повинен перевищувати зазначене порогове значення.


Переваги покупки шин на літо на Проколесо


В інтернет-магазині Prokoleso.ua Вас чекає великий вибір автомобільних шин для літа в розмірі 275 55 R19 від відомих світових виробників. Всі моделі відповідають міжнародним стандартам. Кожна куплена у нас автошина має гарантію від виробника, яка дійсна протягом 3 років з моменту її виготовлення.

Інтернет-магазин Prokoleso.ua - це:

  • Цілодобовий підбір, замовлення і покупка гуми онлайн за доступними цінами

  • Доставка протягом 3-х робочих днів в Запоріжжя, Одесу, Дніпро, Київ, Миколаїв, Харків, Херсон та інші міста України компанією-перевізником Нова Пошта

  • Вибір способу оплати, включаючи передоплату, готівкові кошти та платіжні картки

  • Надання юридичним особам повного пакета документів, необхідних для фінансової звітності