літні W225 H60 R17

обрані параметри:
W: 225 H: 60 R: 17 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

225

Висота

60

Диаметр

17

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 16 з ціною від 3000 ₴ до 6372 ₴
Сортувати:

До нового літнього сезону виробники преміальних брендів поспішають представити свої новинки. З деякими моделями заочне знайомство відбувається під час проходження шинних тестів. Новинка сезону - це, як правило, літня шина, що має ряд переваг перед своєю попередницею.

Практично кожен шинний виробник має один або кілька дослідних інститутів, які постійно працюють над удосконаленням гумової суміші, підбирають нові інгредієнти, змінюють формули і пропорції.

Для покупки літньої шини важливо не тільки визначитися з бажаною моделлю, але і знати потрібний типорозмір шини.


Особливості літніх автошин в розмірі 225/60R17


Покришки для літа виробляються з різними параметрами. Якщо Вам потрібен типорозмір 225 60 Р17, це означає, що параметри літньої шини для Вашого транспортного засобу такі:

  • Ширина - 225 мм

  • Висота профілю - 60% від ширини

  • Посадковий діаметр - 17 дюймів

Всі сучасні покришки, вироблені для популярних, а не для ретро автомобілів, мають радіальну будову, про що говорить буква Р в середині 225/60Р17.

Серед експлуатаційних характеристик моделей в 225 60 R17 слід виділити високі тягово-зчіпні характеристики на сухій і мокрій дорозі. Короткий гальмівний шлях при екстреному гальмуванні є одним з показників безпеки літньої шини.

Для водіїв, що віддають перевагу їзду на високих швидкостях, рекомендуємо високопродуктивні і понад високопродуктивні автошини, мають індекс швидкості не нижче T.

Якщо ви живете в регіоні з частими дощами, то вибирайте моделі з розгалуженою дренажною системою. Об'ємні канавки зможуть оперативно і ефективно вивільнити робочу зону шини від вологи та бруду.


Переваги покупки на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua - онлайн ресурс для замовлення і покупки літніх шин. Тут ви знайдете великий вибір моделей для різних транспортних засобів в різному ціновому діапазоні. Серед іншого ми пропонуємо:

  • Швидку доставку по всій території України, включаючи Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Дніпро, Київ, Харків, Одесу та інші населені пункти

  • Можливість оплати банківською картою або готівкою

  • Доставка протягом 3-х робочих днів транспортною компанією Нова Пошта

  • Повний пакет документів для юридичних осіб