літні W255 H50 R19

обрані параметри:
W: 255 H: 50 R: 19 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

255

Висота

50

19

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 22 з ціною від 3390 ₴ до 8415 ₴
Сортувати:

Купівля шин перед початком нового літнього сезону забирає у водіїв чимало сил і часу. Спочатку потрібно проаналізувати стан торішніх шин, щоб визначитися, чи потрібна покупка нових або може на наявних можна буде проїхати ще один сезон. У разі якщо літні покришки минулого року не здатні забезпечити безпеку, мають недостатню глибину протектора, то питання про необхідність покупки нових шин на літо для автомобіля стає актуальним.


Особливості вибору літніх автошин в розмірі 255/50R19


Гума на позашляхові автомобілі також, як і на легкові, і легковантажні потребує ретельного огляді. Особлива увага приділяється можливості наявних пошкоджень, потім рівномірному зносу і в обов'язковому порядку проводиться вимір залишкової глибини протектора.

Якщо Ви вирішили придбати нові шини, то не забудьте запам'ятати або записати точний типорозмір. Так, в розмірі 255/50Р19 записані основні параметри, такі як:

  • Ширина – 255 мм

  • Висота профілю - 50% від ширини

  • Посадковий діаметр - 19 дюймів

Тільки при повному збігу кожного з них, можна говорити, що Ви вказали точний розмір шин. В іншому випадку установка на автомобіль гуми в іншому розмірі, навіть при зміненому одному параметрі, може стати причиною погіршення керованості, збільшення навантаження на трансмісію, підвіску, а також призведе до інших негативних наслідків.

Вам також треба буде вирішити, який дизайн автошин Ви хочете. Це повинен бути симетричний або асиметричний малюнок, спрямований чи ні. Можливо, Вам потрібні шини класу All Terrain? Гуму слід підбирати в залежності від Вашого стилю водіння та умов експлуатації. Якщо вам складно визначитися з моделлю в розмірі 255 50 Р19, зверніться до наших фахівців, і вони підберуть Вам відповідні шини.


Переваги покупки шин на літо на Prokoleso.ua


Інтернет-магазин Проколесо пропонує великий вибір літніх моделей шин в різних цінових категоріях. У нас Ви зможете підібрати покришки на своє авто в розмірі 255 50 R19 в будь-який зручний час цілодобово онлайн.

Все автошини мають гарантію від виробника, яка дійсна протягом 3 років з моменту виготовлення і поширюється на заводський брак.

Крім цього, Проколесо - це майданчик, де можна:

  • Замовити доставку в Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одесу, Херсон та інші міста України за допомогою Нової Пошти

  • Оплатити одним із зручних способів, включаючи банківські платіжні картки, готівкові кошти, а також здійснити передоплату

  • Отримати всі необхідні документи для оплати за реквізитами (для юридичних осіб)