літні W265 H50 R19

обрані параметри:
W: 265 H: 50 R: 19 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

265

Висота

50

19

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 14 з ціною від 4104 ₴ до 8199 ₴
Сортувати:

Сезонна заміна шин відбувається традиційно в перші весняні дні, коли середньоденна температура повітря тримається протягом наділи на рівні 7 градусів тепла. Саме така температура є мінімальною для ефективності літніх шин. Жорстка гума не здатна забезпечити надійність при низьких температурах. Гальмівна дистанція буде значно більше в разі гальмування літніх покришок на снігу або льоду. Та й зимові автошини при високих температурах повітря і асфальту будуть не здатні забезпечити безпеку водієві і збереження транспортного засобу. Тому слід своєчасно проводити сезонну заміну шин. У разі неможливості подальшого використання торішніх покришок, купуйте нові шини.


Що потрібно знати про типорозмірі літніх шин 265/50R19


Будь-які автомобільні шини мають певний розмір. Він традиційно вказується на бічній частині. У ньому значаться такі основні параметри:

  • Ширина – 265 мм

  • Висота профілю - 50% від ширини

  • Посадковий діаметр - 19 дюймів

Крім цих цифр поруч виробник також вказує індекс швидкості і навантаження, які рекомендується враховувати при підборі нової гуми в розмірі 265/50Р19. Так для автошин в розмірі 265 50 Р19 індекс навантаження найчастіше 110, що відповідає 1060 кг, а індекс швидкості до 240-300 км/год.

Це високопродуктивні покришки, що забезпечують хороші швидкісні характеристики і високу продуктивність автомобілів класу SUV/CUV.


Переваги покупки шин на літо на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua пропонує великий вибір літніх автошин шин в різних цінових сегментах. У нас Ви зможете обрати шини для автомобіля на літо в розмірі 265 50 R19 цілодобово онлайн.

Кожна куплена у нас шина має гарантію на заводський брак. Дійсна з моменту виготовлення і протягом 3 років.

Prokoleso.ua - це можливість:

  • Підібрати, замовити та купити літні шини в зручний час за доступними цінами

  • Замовити доставку в своє місто за допомогою Нової Пошти, а саме, в Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одесу, Херсон та інші міста України

  • Самостійно вибрати спосіб оплати, включаючи готівкові та безготівкові кошти, передоплату

  • Отримати всі необхідні для фінансової звітності документи (для юридичних осіб)