літні W185 H60 R15

обрані параметри:
W: 185 H: 60 R: 15 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

185

Висота

60

15

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 14 з ціною від 1422 ₴ до 2784 ₴
Сортувати:

У теплу пору року рекомендується встановлювати на автомобіль літню гуму. На відміну від зимової, шини для літа більш жорсткі, відмінно справляються в температурному діапазоні від 7 градусів тепла і вище. Їх «не лякає» гарячий асфальт і висока температура повітря. А ось м'якої зимовій гумі на гарячому асфальті доведеться складно. Гальмівна дистанція стане довшим, а безпеку знизиться. Щоб цього не сталося, своєчасно робите сезонну заміну шин.


Особливості літніх покришок 185/60R15


Обираючи літні шини в розмірі 185 60 Р15, варто пам'ятати, що кожна цифра позначає певний параметр гуми, а саме:

  • Ширина – 185 мм

  • Висота профілю - 60% від ширини

  • Посадковий діаметр - 15 дюймів

Буква Р, яка розташована всередині самого типорозміру 185/60Р15, не є окремим параметром, а лише вказує на радіальну будову автошини.

Чим більше негативний профіль протектору, тим надійніше буде поведінка літньої шини на мокрій дорозі, так як відведення води з плями контакту буде здійснюватися швидше. Для сухої дороги, наприклад, важливі широкі центральні ребра. І чим менше прорізів і канавок буде на шині, тим кращим буде зчеплення з сухою трасою.

Тому підвищеною популярністю користуються асиметричні покришки, в яких одна половина протектора розрахована більше на суху дорогу, а інша - на вологу. При виборі літньої шини в розмірі 185 60 R15 слід керуватися власним стилем їзди і враховувати кліматичні умови і дороги, по яким Ви переважно плануєте їздити. Це дозволить підібрати модель, яка максимально відповідатиме Вашим потребам.


Перевага покупки шини на літо на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua - це великий вибір покришок від найпопулярніших світових виробників. Тут Ви можете знайти як преміальні моделі, новинки сезону, так і надійні шини, перевірені часом, які заощадять Ваш сімейний бюджет. Наскільки ціна є основоположною при виборі шини - судити Вам.

У нашому інтернет-магазині можна самостійно онлайн обрати гуму на літо за доступною ціною. Крім цього на Prokoleso.ua можна:

  • Отримати гарантію на кожну покришку, не залежно від її вартості, на заводський брак. Гарантію надає виробник терміном на 3 роки з моменту її виготовлення

  • Самостійно обрати місце, куди привезуть Ваші шини. Це може бути точка видачі або відділення Нової Пошти в Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Миколаєві, Херсоні, Харкові, Одесі та інших містах України.

  • Оплатити одним із зручних для Вас способів, включаючи банківську карту Visa/MasterCard, готівкові кошти, а також передоплата

  • Юридичним особам отримати повний пакет документів