літні W165 H70 R13

обрані параметри:
W: 165 H: 70 R: 13 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

165

Висота

70

13

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 7 з ціною від 1239 ₴ до 1743 ₴
Сортувати:

Багато сучасних виробників займаються виготовленням літніх автомобільних покришок в типорозмірі 165/70R13. Замовити кращі з них можна онлайн в інтернет-магазині Prokoleso.ua. Шини призначені для установки на легкові автомобілі.


Особливості автошин 165 70 R13, призначених для літа


Покришки виготовлені з жорсткої гумової суміші. Це дозволяє гумі відмінно впоратися з істотним підвищенням температури повітря і асфальту. Для зниження опору коченню літніх шин виробники зменшують вагу самої конструкції, а також використовують спеціальні інгредієнти в складі гумової суміші. Особлива увага приділяється поведінці на мокрій дорозі. Чим більша кількість і глибина канавок на протекторі, тим ефективніше шина буде справлятися з ефектом гідропланування.

Гума 165/70Р13 з асиметричною будовою дозволить зберегти керованість на будь-якому дорожньому полотні. В основному, одна частина таких автошин адаптована для сухої траси, а інша - для мокрої. Перед покупкою автомобільної шини важливо визначитися з майбутньою географією переміщення машини.

Для пересування по міжміським та міським трасах варто купувати покришки в розмірі 165 70 Р13, призначені для шосе. Для грунтових і сільських доріг слід вибирати змішаний тип протекторного малюнка, а для бездоріжжя - спеціальну гуму з підвищеною прохідністю і агресивним малюнком протектора.

У каталозі представлені автошини 165/70R13 для зими, що мають такі параметри: профільна ширина становить 165 мм, висота дорівнює 70% від показника ширини, діаметр посадкового отвору - 13 дюймів. Значення «R» означає радіальну будову гуми.


Переваги покупки автопокришок в типорозмірі 165 70 R13 в інтернет-магазині Prokoleso.ua


  • Широкий асортимент шин

  • Гарантія експлуатаційної безпеки та високої якості

  • Два швидких і простих способи оплати - готівкою і банківською картою

  • Невисока вартість на автошини 165/70Р13

  • Перевезти співробітниками Нової пошти

  • Співпрацюємо з юридичними особами - відправимо на електронну пошту рахунок і повний пакет документів

Замовляйте онлайн автомобільну гуму 165 70 Р13, і ми доставимо її в будь-яке місто України: Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон та інші. Наші консультанти допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант для вашої машини.