літні W165 H70 R14

обрані параметри:
W: 165 H: 70 R: 14 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

165

Висота

70

14

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 11 з ціною від 1029 ₴ до 2307 ₴
Сортувати:

Автошини, виконані в типорозмірі 165/70R14, створені для установки на невеликі легкові автомобілі. В інтернет-магазині Prokoleso.ua Ви можете ознайомитися з моделями, представленими в різних цінових категоріях. Замовляйте довговічну, функціональну і міцну літню шину в режимі онлайн.


Переваги автогуми 165 70 R14


Представлені в каталозі автошини гарантують безпечне пересування і підвищений їздовий ресурс. Покришки створені із надлегких міцних інноваційних матеріалів. Мають, переважно, спрямовану симетричну структуру. Вона гарантує надійне зчеплення з мокрою дорожньою поверхнею.

Шини 165/70Р14 добре поглинають вібраційні коливання і шуми, завдяки чому забезпечується безшумність в салоні. Купуйте на сайті літні автомобільні покришки, що мають такі параметри: профільна ширина становить 165 мм, висота дорівнює 70% від показника ширини, діаметр посадкового отвору - 14 дюймів. Значення «R» означає радіальну будову гуми в розмірі 165 70 Р14.

Виготовлені моделі з якісного компаунда. Він відрізняється наявністю унікальних добавок, за рахунок яких шина стає більш жорсткою, а значить, здатною витримати високі температури. Покришки 165/70R14 втрачають свої цінні властивості навіть при сильній зливі і на гарячому асфальті.

Вони стійкі до деформації і зносу. Автошини для літа мають незначний опір коченню, курсову стійкість, розвинену дренажну систему, яка утворена великою кількістю каналів і канавок. Знижують ризик аквапланування, так як швидко і ефективно виводять з контактного плями шини 165 70 R14 воду і бруд.


Замовляйте автогуму в розмірі 165/70Р14 для літа в інтернет-магазині Prokoleso.ua


Своїм покупцям ми готові запропонувати вигідні умови:

  • доступну ціну на продукцію

  • гарантію високої якості і безпеки покришок

  • два способи оплати - банківська карта і готівку

  • послуги від Нової пошти

  • співпраця з юридичними особами - відправимо рахунок і повний пакет документів на електронну пошту

  • великий вибір товарів

  • доставку по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон та інші міста

Заходьте на сайт і купуйте онлайн автомобільні шини в типорозмірі 165 70 Р14. Потрібна допомога у виборі або придбанні гуми? Наші консультанти з радістю вам допоможуть.