літні W295 H40 R21

обрані параметри:
W: 295 H: 40 R: 21 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

295

Висота

40

Диаметр

21

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 4 з ціною від 4776 ₴ до 7665 ₴
Сортувати:

Багатьох власників транспортних засобів цікавить ходимость шини. Це можливий період експлуатації, який заявляє виробник в тисячах кілометрів. Залежно від інтенсивності користування автомобілем, це може бути 2-3 або більше сезонів водіння. Коли саме доведеться купити нові шини, спочатку водій не знає. Експлуатуючи шини правильно, проводячи огляд шин, щомісяця вимірюючи тиск, піклуючись про рівномірність зносу, можна продовжити термін служби шин. Якщо цього не робити, то протектор зітреться швидше і подальше використання гуми буде неможливо.


Особливості підбору шин на літо в розмірі 295/40R21


Якщо Ви визначилися з необхідністю покупки літніх автомобільних шин, то обрати відповідну модель можна на нашому сайті Проколесо. Рекомендуємо скористатися фільтром підбору за параметрами. Для цього Вам потрібно знати необхідний розмір, а саме 295/40Р21. Цифри позначають наступне:

  • 295 - ширина автошини в міліметрах

  • 40 - висота профілю у відсотках до ширини

  • 21 - посадковий діаметр в дюймах

Крім даних габаритів, які повинні повністю відповідати типорозміру 295 40 Р21, Ви можете вказати і інші. Наприклад, ціновий діапазон, бренд, індекс швидкості і навантаження. Не забудьте обрати «літо» в розділі сезону.

І тоді Ви побачите всі моделі для літа, які максимально підходять Вашим вимогам і є в наявності. Наступним кроком стане знайомство з кожною з них. Для цього можна перейти в картку моделі, прочитати опис, розглянути фото шини.


Переваги покупки літніх шин на Prokoleso.ua


В інтернет-магазині Проколесо Ви можете обрати популярні моделі літніх шин у типорозмірі 295 40 R21 від відомих світових виробників. Якість кожної з них підтверджено міжнародними сертифікатами. Виготовляються літні шини з дотриманням європейських стандартів. Експлуатаційні характеристики підтверджує допродажное тестування, що проводиться незалежними експертами.

Prokoleso.ua – це:

  • Можливість цілодобово обирати, замовляти і купувати літні шини

  • Надання гарантії на заводський брак, яка дійсна протягом 3 років з моменту її виготовлення

  • Доставка в Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одесу, Херсон та інші міста України

  • Доступні способи оплати при отриманні (платіжна карта, готівка) або оплата при оформленні замовлення (передоплата)

  • Надання всіх необхідних документів для юридичних осіб