літні W275 H50 R20

обрані параметри:
W: 275 H: 50 R: 20 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

275

Висота

50

20

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 6 з ціною від 4857 ₴ до 9828 ₴
Сортувати:

З приходом тепла настає час для сезонної заміни шин. Досвідчені водії вже заздалегідь пройшли повний огляд шин, і точно знають, варто їм купувати нову гуму або можна продовжувати використовувати минулорічну. Для прийняття рішення допоможе вимір залишкової глибини протектора. З результатом менше 4 мм - слід купувати нові покришки.


Особливості підбору шин на літо в типорозмірі 275/50R20


Якщо Ви визначилися купувати нові автошини для літа, то Ви повинні вирішити яку модель хочете обрати. Можливо, шини, на яких Ви їздили раніше, Вас цілком влаштовують, і обирати нову модель немає сенсу. Але може трапитися і так, що прийнятна для Вас гума вже не випускається або її немає в наявності, і Вам потрібно обрати незнайому раніше покришку, по якій у Вас немає особистого досвіду експлуатації.

У будь-якому випадку, рекомендуємо скористатися фільтром для підбору шин за параметрами. Він покаже відповідні моделі для Вашого транспортного засобу, виключивши ті, що не відповідають розміру 275/50Р20. Значить, один або кілька параметрів відрізняються від заводського розміру Вашого авто, а саме від:

  • Ширини – 275 мм

  • Висоти профілю - 50% від ширини

  • Посадкового діаметра - 20 дюймів

Побачивши всі автошини, які підходять за розміром 275 50 Р20, Вам буде простіше визначитися з тією, яка підійде за своїми експлуатаційними характеристиками.

Водії звертають увагу на найменування товарної марки. Особливо це стосується тих брендів, яким Ви довіряєте. Другий важливий момент - безпосередньо властивості шини. Ви можете ознайомитися з ними в описі товару. І ще - малюнок протектора. У кожного водія є свої переваги з цього приводу. Хтось вважає за краще направлений малюнок. З такими шинами легше впоратися з акваплануванням і знизити ризик «спливання» при сильній зливі на великій швидкості.

Хтось завжди обирає асиметричний дизайн, який подарує маневреність і плавне входження в поворот. Комусь подобаються центральні ребра, з якими можна отримати відмінну курсову стійкість.


Переваги покупки літніх шин на Проколесо


В інтернет-магазині Prokoleso.ua Ви знайдете автошини для літа в типорозмірі 275 50 R20. Вся продукція відрізняється відмінною якістю і повністю відповідає міжнародним стандартам.

Сайт Prokoleso.ua - це:

  • Цілодобовий доступ до каталогу, де можна підібрати замовити і купити шини за доступною ціною від світових виробників

  • Доставка в усі регіони України, включаючи Запоріжжя, Дніпро, Харків, Київ, Миколаїв, Одесу, Херсон та інші населені пункти

  • Можливість самостійно обрати форму і час оплати. Можливі готівкові кошти, банківська платіжна карта, передоплата. Оплата здійснюється при оформленні або при отриманні товару

  • Гарантія на всю продукцію від виробника. Гарантійний термін протягом 3 років, поширюється на заводський брак

  • Отримання всього пакету документів (для юридичних осіб)