літні W285 H45 R21

обрані параметри:
W: 285 H: 45 R: 21 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

285

Висота

45

21

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 1 з ціною від 9810 ₴ до 9810 ₴
Сортувати:

Літня автомобільна гума в типорозмірі 285/45R21 - ідеальний варіант для їзди по гарячому і розпеченому асфальту. Характеризується стійкістю до високих температур дорожнього полотна і навколишнього повітря. Замовити автопокришки можна онлайн в інтернет-магазині Prokoleso.ua. Такі моделі встановлюються на позашляховики, кросовери і легковий транспорт. Відрізняються оптимальної зносостійкість, пружністю і щільністю.


Особливості автошин 285 45 R21 для літа


Літня автомобільна гума застосовується при температурі понад +7 градусів. Не втрачає своєї жорсткості, чого не можна сказати про зимові моделі. У жарких умовах вони стають дуже податливими і м'якими. Літня шина 285/45Р21 надійно «хапається» за дорожнє полотно, що не істіраясь довгий час.

Автопокришки, виконані в розмірі 285 45 Р21, мають особливий протекторний малюнок, який гарантує ефективне видалення води і бруду з-під коліс. Також забезпечує трасі і шині міцне зіткнення в зоні контакту. Відмінною особливістю його структури є відсутність ламелей, наявність вузьких канавок.

Автошина 285/45R21 має підвищений опір коченню. Зниження стирання протектора забезпечується за рахунок особливого складу гумової суміші, конструкції і малюнка. На сайті можна купити літні автомобільні шини 285 45 R21, виконані в таких розмірах: профільна ширина становить 285 мм, висота дорівнює 45% від показника ширини, а діаметр посадкового отвору - 21 дюйм. Значення «R» означає радіальну будову гуми.


Переваги замовлення автошини в розмірі 285/45Р21 для літа в інтернет-магазині Prokoleso.ua


  • У нас ви знайдете відповідний варіант шини, адже ми пропонуємо величезний асортимент продукції

  • Економте, набуваючи автомобільні покришки за конкурентноздатною вартості

  • Ми надаємо гарантію якості, надійності експлуатаційної безпеки на усі товари

  • Використовуйте швидкі способи оплати - банківську картку або готівку

  • Співробітники Нової пошти привезуть автошини в цілості й схоронності

  • Працюємо з юридичними особами - відправимо на електронну пошту повний пакет документів і рахунок

Купуйте онлайн автомобільні шини в типорозмірі 285 45 Р21, і ми доставимо їх в будь-яке місто України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон та інші.