літні W195 H55 R15

обрані параметри:
W: 195 H: 55 R: 15 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

195

Висота

55

15

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 13 з ціною від 1650 ₴ до 3186 ₴
Сортувати:

Досвідчені водії знають про необхідність сезонної заміни шин. Для теплої пори року на автомобіль встановлюються літні шини, а для холодної - зимові. Такий поділ з'явився в зв'язку з тим, що кліматичні умови влітку і взимку значно відрізняються, і вимоги, що пред'являються водіями до літньої та зимової гуми, також різні. Не слід забувати про те, що гума в залежності від температурних умов схильна до змін. Так, при високих температурах вона здатна «танути», тому для теплої пори року її роблять жорсткою. А взимку - тріскається при сильному морозі. Тому шини для холодної пори року роблять м'якими.

Крім сезонності при виборі шин обов'язково купувати моделі в типорозмірі 195/55R15, який вказаний в технічній документації на автомобіль.


Особливості літніх автошин в розмірі 195 55 R15


Кожна покришка має певні габарити, які вказані на її бічній частині і називаються типорозміром шини. За 195/55Р15 можна зрозуміти, що моделі гуми з таким розміром мають:

 • Ширину – 195 мм

 • Профіль висотою - 55% від попередньої величини

 • Посадковий діаметр - 15 дюймів

На відміну від діагональної будови покришки, яка переважно використовується для вантажних та спеціалізованих шин, для легкових та позашляхових моделей застосовують радіальна будова, на це вказує буква Р, що знаходиться в 195 55 Р15 .

Розробка нової шини займає у виробників багато часу. Крім дизайну автомобільної шини, її спеціалізації (еко, спорт, комфорт та ін.) велика частина часу йде у розробників на створення компаунда, підбір пропорцій до кожного інгредієнта.

Поєднання складових здатне змінити витрату палива, підвищити знос, зробити гальмування більш коротким та інше. Потім новинка піддається багатогодиннму тестуванню на власних полігонах виробників, перш ніж потрапити на ринок.


Переваги придбання автошин на літо на Проколесо


Купити літні шини стало просто з інтернет-магазином Prokoleso.ua. Тут усі охочі можуть онлайн підібрати якісні і надійні шини для свого автомобіля.

Інтернет-магазин Prokoleso.ua пропонує:

 • Великий вибір моделей

 • Цілодобовий підбір з можливістю відразу замовити

 • Купівлю шин по передоплаті 

 • Гарантію від виробника на кожну шину

 • Доставку по всій Україні за допомогою транспортного перевізника компанії Нова Пошта протягом 3-х робочих днів

 • Отримання літніх автошин в Запоріжжі, Миколаєві, Києві, Херсоні, Дніпрі, Харкові, Одесі

 • Оплату при отриманні готівкою або платіжною карткою Visa/MasterCard

 • Надання необхідних для звітності документів юридичним особам