літні W195 H55 R16

обрані параметри:
W: 195 H: 55 R: 16 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

195

Висота

55

Диаметр

16

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 21 з ціною від 1941 ₴ до 4461 ₴
Сортувати:

Обирати літні шини водіям доводиться не щороку, що не може їх не радувати. Якщо правильно експлуатувати шини і робити сезонну заміну, то купувати нові доведеться не частіше ніж один раз на кілька років. Щомісячні виміри тиску допоможуть максимально продовжити період використання гуми, а перевірка залишкової глибини протектора дозволить своєчасно дізнатися про необхідність придбання нових.

На свій розсуд водії повторно обирають ті шини, які вже були раніше встановлені на автомобіль, або вдаються до абсолютно нової моделі, а, можливо, і новинці річного віку.


Особливості покришок на літо в розмірі 195/55R16


Типорозмір будь шини, не залежно від її сезонності, зазначений на боковій частині гуми. Кожна цифра, яку Ви бачите, позначає певний параметр автошини, а саме:

  • 195 - ширина в міліметрах

  • 55 - висота профілю (% від ширини)

  • 16 - посадковий діаметр в дюймах

Буква Р, що знаходиться між цифрами в розмірі 195/55Р16, вказує на радіальну будову шини (а не на радіус, як помилково припускають молоді водії).

Виробництво шин для літа 195 55 Р16 - процес тривалий і багатогранний. Крім безпосереднього виробництва існують підготовчі етапи по розробці дизайну шини, підбору складу гумосуміші. Після того, як будуть створені дослідні зразки нової шини, йде етап тестування. І тільки після цього модель надходить в серійне виробництво.

Великі шинні компанії мають власні дослідницькі центри, в яких працює штат інженерів, конструкторів, дизайнерів. За допомогою комп'ютерного моделювання там створюються новинки, придумуються нові технології, здатні підвищити експлуатаційні властивості гуми.


Переваги покупки літніх шин на Проколесо


Високий рівень безпеки і різноманітність товарних пропозицій пропонує інтернет-магазин Prokoleso.ua.

На Проколесо Ви знайдете:

  • Великий вибір автошин для літа в типорозмірі 195/55R16 за доступними цінами

  • Можливість цілодобово онлайн оформити заявку і купити вподобані Вам покришки

  • Зручність оплати (при оформленні замовлення - передоплата або при отриманні - банківською картою або готівкою)

  • Повний пакет документів для юридичних осіб

Ваше замовлення буде доставлений в протягом 3-х робочих днів до обраного Вами відділення Нової Пошти або точки видачі в Запоріжжі, Києві, Миколаїві, Херсоні, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах України.