літні W175 H65 R15

обрані параметри:
W: 175 H: 65 R: 15 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

175

Висота

65

15

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 7 з ціною від 1827 ₴ до 2337 ₴
Сортувати:

З наближенням тепла для багатьох водіїв стає актуальним питання придбання нових шин. Літні покришки здатні забезпечити безпечне пересування по сухій і мокрій дорозі. Знайти ідеальні покришки, на жаль, не представляється можливим, а ось модель зі збалансованими характеристиками - цілком реально.


Особливості літніх шин 175/65R15


Обираючи нові автошини на ім'я торгової марки, для багатьох власників автомобілів бренд - це ще і технології даного виробника. Тому ціна за шину складається як за сам виріб, так і за інноваційні розробки, якість і безпеку.

Якщо Ви плануєте купувати нову модель у розмірі 175/65Р15, то повинні точно знати заводські параметри, а саме:

  • Ширина – 175 мм

  • Висота профілю - 65% від ширини

  • Посадковий діаметр - 15 дюймів

Якщо для Вас одним з переваг моделі є економія палива, то рекомендуємо вибирати шини в типорозмірі 175 65 Р15 в назві яких є слово «Еко», «Green», а в описі йдеться про їх екологічності. Домогтися цього виробникам допомагає знижений вага конструкції, використання спеціальних добавок в складі гумової суміші та інше.


Переваги покупки покришок на літо на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua пропонує великий вибір літньої гуми в типорозмірі 175 65 R15 за доступними цінами від найвідоміших світових виробників. Кожна модель має гарантію на заводський брак, яка дійсна протягом 3 років з моменту випуску шини при дотриманні основних правил експлуатації, зберігання і перевезення.

Шини, які Ви можете замовити і купити онлайн в нашому інтернет-магазині виготовлені з урахуванням міжнародних стандартів. На боковині кожної покришки можна побачити код, що позначає країну, яка видала сертифікат на дану модель.

Prokoleso.ua – це:

  • Цілодобова можливість ознайомитися з описом, замовити та купити літню гуму онлайн

  • Отримати шини в своєму місті протягом 3-х днів з моменту оформлення замовлення, а також в Запоріжжі, Дніпрі, Одесі, Києві, Миколаєві, Харкові, Херсоні та інших населених пунктах України

  • Отримання всіх необхідних документів для фінансової звітності юридичним особам

  • Можливість вибору часу оплати при отриманні (банківською картою або готівкою) або до отримання (передоплата)