літні W225 H45 R18

обрані параметри:
W: 225 H: 45 R: 18 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

225

Висота

45

18

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 29 з ціною від 2493 ₴ до 6474 ₴
Сортувати:

Підвищення добової температури повітря до 7 градусів тепла і вище - вже вірна ознака того, що незабаром доведеться робити заміну зимових шин на літні. А от які саме шини ставити, минулорічні, з уже зношеним протектором, або нові, вирішувати Вам. Звичайно, нові шини однозначно краще старих. Але термін служби гуми не вимірюється одним сезоном. Багато моделей мають спеціальний індикатор, за яким можна визначити, що ходимость автошини добыгла кінця.


Особливості вибору автошин для літа


Якщо Ви вирішили купити літні шини в типорозмірі 225/45R18, то слід пам'ятати, що від надійності цього «взуття» залежить Ваша безпека. Тому купувати покришки слід строго в потрібному розмірі, з певними параметрами, такими як:

  • Ширина – 225 мм

  • Висота профілю - 45% від ширини

  • Посадковий діаметр - 18 дюймів

Бажання поліпшити зовнішній вигляд авто за рахунок зміни одного або декількох параметрів, може мати негативні наслідки, серед яких погіршення керованості, збільшене навантаження на підвіску або трансмісію. Та й показання спідометра можуть істотно відрізнятися від фактичної швидкості.

Якісні літні автошини 225/45Р18 зроблять вашу поїздку безпечною, а керованість відмінною. Кожен шинний виробник прагне закласти надати гумі максимум важливих характеристик. Для цього створюється за допомогою власних дослідницьких центрів унікальний дизайн, гумі надається необхідна жорсткість, щоб в умовах високих температур вона не танула під палючим сонцем.

Приділяється увага і екології. Тільки полегшивши конструкцію, зробивши вага шини меншим, вже можна домогтися зниження опору коченню і як наслідок, зменшення викидів шкідливих речовин в повітря.


Переваги покупки шин на літо на Проколесо


Інтернет-магазин Prokoleso.ua пропонує всім власникам легкових і позашляхових автомобілів покришки в типорозмірі 225 45 R18 від зарубіжних і вітчизняних виробників за доступними цінами. У нас ви знайдете якісні моделі з гарантією на заводський брак.

Prokoleso.ua пропонує:

  • Можливість цілодобового доступу до каталогу літніх шин в розмірі 225 45 Р18 для ознайомлення з описом, замовленням і покупкою

  • Доставка Новою Поштою гуми в Запоріжжя, Дніпро, Одесу, Київ, Миколаїв, Харків, Херсон та інші міста України протягом 3-х робочих днів

  • Всі документи, необхідні для звітності юридичним особам

  • Оплата на Ваш вибір при оформленні замовлення (передоплата) або при отриманні (готівкові, платіжні карти Visa або MasterCard)