літні W275 H50 R21

обрані параметри:
W: 275 H: 50 R: 21 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

275

Висота

50

21

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 4 з ціною від 5181 ₴ до 15495 ₴
Сортувати:

Літні автомобільні покришки в типорозмірі 275/50R21 - це відмінна витривалість, продуктивність, безпека, якість. Виготовляються для всіх видів легкового транспорту. В інтернет-магазині Prokoleso.ua представлений широкий вибір гуми, замовити яку можна онлайн. Ви знайдете відповідний варіант, який відповідає всім висунутим вимогам і побажанням.


Коротка характеристика автошин 275 50 R21 для літа


Автопокришки створені із застосуванням сучасного обладнання, найкращих матеріалів та інноваційних технологій. Завдяки цьому шини 275/50Р21 мають чудові експлуатаційними і технічними характеристиками. Оптимальне розташування протекторних елементів забезпечує високі зчіпні і тягові здатності, зносостійкість і довговічність.

На сайті можна купити автошини 275 50 Р21 для літа, виконані в таких розмірах:

  • ширина профілю - 275 мм

  • висота - дорівнює 50% від показника ширини

  • діаметр посадкового отвору - 21 дюйм

  • значення «R» - радіальне будова гуми

Автомобільні покришки 275/50R21 відрізняються жорсткою структурою, здатною легко витримати спеку, різкі перепади температури, механічне і абразивну дію. Чудова маневреність і гальмування досягаються нерухомістю блоків. Автошини мають розвинені дренажні системи, призначені для миттєвого очищення контактного плями від води і бруду.

Така особливість літньої автогуми в розмірі 275 50 R21 зводить до мінімуму ймовірність виникнення аварійного гідропланування. Відрізняється незначним опором коченню, за рахунок чого знижується споживання палива і підвищується екологічність. Покришки впевнено себе почувають на мокрій і сухій трасі.


Замовляйте літні автошини в типорозмірі 275/50Р21 в інтернет-магазині Prokoleso.ua


Шукаєте надійні і функціональні шини для свого автомобіля? Тоді ви опинилися на правильному сайті! Купуйте покришки 275 50 Р21 від надійних виробників в онлайн-режимі за конкурентноздатною ціною і користуйтеся вигідними пропозиціями:

  • доставка по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон

  • надаємо гарантію на кожну гуму

  • пропонуємо два способи розрахунку - банківська карта і готівкою

  • послуги від Нової пошти

Ми співпрацюємо з юридичними особами. Готові відправити на електронну пошту повний пакет документів і рахунок. Наші консультанти з радістю допоможуть, якщо виникнуть питання.